Özgür Özel’in yeni imajı: 2 ameliyat 1 boya

Özgür Özel’in yeni imajı: 2 ameliyat 1 boya

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yerel seçimler sonrası iki ayrı operasyon geçirdi. Ses telleri ve göz ameliyatı sonrası Özel yeni bir değişikliğe daha gitti. Özel saçlarındaki beyazları da boya ile kapattı.

Yerel seçimlerden büyük bir başarı ile çıkan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, yoğun seçim çalışmalarının ardından imaj değişikliği yaptı.

Özgür Özel öncelikle 5 Nisan’da ses tellerinden bir operasyon geçirdi. Özel tedavisi sonrası gözlerinden de bir operasyon geçirerek gözlüklerine veda etti.

İşte Özgür Özel'in son hali:

18696094-728xauto.webp

Özel’in geçirdiği iki operasyon ile ilgili açıklama yapılmış ve “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Özgür Özel, daha önceden planlandığı üzere 5 Nisan günü ses tellerinden bir operasyon geçirmiş, 7 ve 8 Nisan günleri ise gözlerinden mercek ameliyatı olmuştur. Ameliyatları başarıyla gerçekleşen Özel’in sağlık durumu iyi olup, taburcu edilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.” denilmişti.

Özgür Özel’deki değişim rüzgarı ise son olarak saçlarını boyatması ile devam etti. CHP liderinin son olarak yaptığı konuşmada saçlarındaki farklılık dikkat çekti.

İşte Özgür Özel'in geçen haftaki hali:

20240407-1714945774.webp

HABERE YORUM KAT