Nicki Minaj Amsterdam'da gözaltına alındı

Nicki Minaj Amsterdam'da gözaltına alındı

ABD'li ünlü rapçi Nicki Minaj, Amsterdam'daki Schiphol Havalimanı'nda gözaltına alındı.

Hollanda medyasının bildirdiğine göre, ABD'li ünlü rapçi Nicki Minaj'ın valizinde yasaklı maddeler bulunduğu iddiası üzerine tutuklama gerçekleşti. Suçlamaların arasında hafif uyuşturucu bulundurmak da yer alıyor. Ancak Minaj, bu suçlamaları kesin bir dille reddetti.

Nicki Minaj, cumartesi akşamı Manchester'da sahne almayı planlıyordu. Ancak gelen haberlere göre, gözaltı devam ediyor. Ünlü Rapçi, Instagram hesabında bir polis memurunun kendisinden istediği bir videoyu paylaştı ve "Gösteriye gelmemi engellemeye çalıştılar" diye yazdı. Ayrıca çantalarının kendisine verilmeden önce uçakta alındığını ve gümrükte bekletildiğini belirtti. Minaj, "Her şey başarısız olduktan sonra bir turu sabote etmek için insanlara çok para ödendiğinde böyle olur. Yaptıkları her şey yasadışı" ifadelerini kullandı.

Nicki Minaj, Twitter üzerinden attığı bir mesajda yetkililerin ceplerinde esrar bulduğunu söyledi. Ancak bu bilgi resmi makamlarca henüz doğrulanmadı. Rapçinin polis gözetiminde ne kadar süre kalacağı ise belirsizliğini koruyor.

ARTI49

HABERE YORUM KAT