Midyeci Ahmet çalışanlarına euro ile maaş verecek!

Midyeci Ahmet çalışanlarına euro ile maaş verecek!

Türkiye’nin tanınan deniz mahsülleri restoranı Midyeci Ahmet’in çalışanları artık dövize endeksli maaş alacak. Çalışanların maaşı ise en az 712 euro olacak.

Çalışanlarına dövize endeksli maaş ödeyeceğini duyuran Midyeci Ahmet, "Avrupa'da yaşayan insanlardan kendilerini geri kalmış hissetmeyecekler ve hak ettiklerini alacaklar" dedi. Midyeci Ahmet, İstanbul İkitelli'de ve Yunanistan'da bulunan fabrikalarında çalışanlara minimum aylık 712 euro maaş ödeyeceğini açıkladı.

Instagram hesabından açıklama yapan Midyeci Ahmet "Kura bir müdahalede Midyeci Ahmet'ten. Yunanistan'daki fabrikamızda çalışan arkadaşlarımız 712 euro alıyor. İstanbul'da İkitelli fabrikamızda çalışan arkadaşlarımız da minimum 712 euro alacak. Evet yanlış duymadınız bundan sonra Midyeci Ahmet ailesinde çalışan iş arkadaşlarımız, dövize endeksli maaş alacaktır. Bizimle çalışan arkadaşlarımızın maaşları erimeyecek. Avrupa'da yaşayan insanlardan kendilerini geri kalmış hissetmeyecekler ve hak ettiklerini alacaklar. Çok mutluyum uzun zamandır yapmak istediğim bir şeydi. Hayırlı uğurlu olsun umarım benzeri değişiklikleri yapabilecek güçteki işletmelere örnek ve ilham oluruz. Her şey vatan için, sizi seviyorum. Bundan sonra Midyeci Ahmet'te döviz bazlı maaş"  açıklamasını yaptı.

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT