Mehmet Dinçerler kesenin ağzını açtı! Hadise'nin bileziğinin fiyatı dudak uçuklattı...

Mehmet Dinçerler kesenin ağzını açtı! Hadise'nin bileziğinin fiyatı dudak uçuklattı...

Hadise’ye evlenme teklifi ederken 3 milyon TL’lik yüzük takarak tartışma yaratan Mehmet Dinçerler, nişanda da ünlü şarkıcıya taktığı pırlanta bilezik ile gündeme geldi.

Hadise, Dinçerler Ailesi'nin kalbini de kısa sürede kazandı. Mehmet Dinçerler ile geçtiğimiz hafta Göktürk'teki evinde evliliğe ilk adımı atan ünlü popçunun nişan öncesinde tüm çalışanlara gizlilik sözleşmesi imzalattığı biliniyor.

Bu sayede nişan merasimindeki tüm detayları gizli tutan Hadise'ye nişanda ne takıldığı bilinmiyordu. Güzel popçuya evlilik teklifinde bulunurken Marisa Perry marka 3 milyon TL'lik bir yüzük takan damadın nişanda da kesenin ağzını açtığı söylendi.

Takvim'den Aydın Hamza'nın haberine göre; Mehmet Dinçerler ile ailesi, Hadise'ye bu kez de 75 bin dolar yani yaklaşık 1 milyon 100 bin TL'lik pırlanta bir bilezik taktı. Dinçerler Ailesi'nin bir de pırlanta kolye taktığı güzel popçu, "Milyonluk gelin" olarak anıldı.

Mehmet Dinçerler'in Hadise'ye aldığı yüzük, Dinçerler ailesine ait üç şirketin konkordato davasına damga vurdu. Şirketin ortağı amca Mehmet Dinçerler'in avukatı ise "40 bin dolarlık yüzük alacağına borcunu ödesin" şeklinde açıklama yaptı.

 

 

Artı49
Fotoğraf:Unsplash
 

HABERE YORUM KAT