Marcus Aral şantajla yanında tutuyor iddialarına Şevval Şahin'den açıklama geldi

Marcus Aral şantajla yanında tutuyor iddialarına Şevval Şahin'den açıklama geldi

Marcus Aral ve Şevval Şahin'in barışması sonrası şantajla yanında tutuyor iddialarına Şahin ateş püskürdü.

Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral, olaylı ayrılıklarının ardından geçtiğimiz günlerde yeniden bir araya gelmesi üzerine çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, evlilik planları yaptığı Yiğit Aral'la yollarını ayırdıktan sonra Kerem Kamışlı ile görüşmeye başlamıştı. Hatta bir mekanda buluşan Kamışlı ve Şahin, Aral'ın oraya gelmesiyle büyük bir şok yaşamıştı. Kıskançlık krizine giren Yiğit Aral, ikilinin masasına oturup önce selfie yapıp sonra da Kerem Kamışlı'yı sandalyesiyle birlikte deniz atmıştı. Magazin gündemine bomba gibi düşen görüntülerin ardından Yiğit Aral ile Şevval Şahin tekrar bir araya geldi.

Marcus Aral'ın Şahin'i "Elimdeki görüntülerini yayınlarsam hayatın biter" diyerek tehdit ettiği iddiası üzerine Şevval Şahin'den açıklama geldi.

Şahin instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ''Yiğit Marcus Aral'ın beni herhangi bir durumla tehdit etmesi söz konusu dahi değildir, sırf gündem yaratmak için aslı olmayan haberler yapılmaktadır'' ifadelerini kullandı.

İşte Şahin'in açıklamasının tamamı:

img-5341.jpg

 

HABERE YORUM KAT