Leroy Sane, teknik direktörün saldırısını anlattı: Kin tutmam!

Leroy Sane, teknik direktörün saldırısını anlattı: Kin tutmam!

Leroy Sane, Union Berlin teknik direktörü Nenad Bjelica ile yaşadığı tartışmayı anlattı: "Böyle şeyler için kin tutmam ve o sahneyi çoktan unuttum!"

Bayern Münih forması giyen yıldız futbolcu Leroy Sane, Union Berlin antrenörü Nenad Bjelica tarafından uğradığı saldırıya sakin bir tepki verdi. Sane, "Böyle şeyler için kin tutmam ve o sahneyi çoktan unuttum. Bildiğim kadarıyla ceza sahamızdaki olaydan sonra biraz duygusallaşmıştı. Her neyse, önemli olan üç önemli puanı almış olmamız" dedi.

"Aslında sadece bir sonraki atağa başlamak için topu hızlıca geri almak istedim ve sonra işler biraz çığırından çıktı ve yüzümü tuttu" diyen Sane, 3 puan aldıkları için mutlu olduğunu belirtti.

NE OLMUŞTU

Teknik direktör Bjelica, maçta 1-0 gerideyken Sane'nin yüzünü iki kez tutmuş ve onu sertçe itmişti. Hakem Frank Willenborg 74. dakikada Union koçuna hemen kırmızı kart göstermişti ve Bjelica maçın geri kalanını tribünden izlemek zorunda kalmıştı. Bjelica, şimdi uzun bir men cezasıyla karşı karşıya bulunuyor...

Bjelica maçtan sonra özür dilemişti ancak Sane'den değil. Bjelica, "Orada yaptığım şeyi tolere edemem, sadece takımımdan özür dilemek zorundayım" derken, Sane'den özür dilemediğini, onun kendisini kışkırttığını savundu.

ARTI49

FOTOĞRAF: X

HABERE YORUM KAT