Kuzey Ren-Vestfalya'da polis baltalı katili arıyor!

Kuzey Ren-Vestfalya'da polis baltalı katili arıyor!

Almanya polisi şu anda kaçmakta olan ve Kuzey Ren-Vestfalya'da saklandığı düşünülen bir katil zanlısını arıyor.

18 Haziran Cumartesi sabahı  küçük bir kasaba olan Kalletal-Stemmen'de dehşet verici bir cinayet yaşandı. Bir adam komşusunu defalarca balta ile vurarak öldürdü. Ardından arabaya binerek uzaklaşmaya çalışan katil polis kontrolüne takıldı ve araçtan atlayarak kaçtı.

Şüphelinin nerede olduğu belli değil. Ancak, Kuzey Ren-Vestfalya'daki Kalletal bölgesinde veya Aşağı Saksonya'daki Rinteln'de olabileceği düşünülüyor.

Elchin Agaev isimli kaçmakta olan zanlı 1.70 ila 1.75 metre boyunda, 35 ila 37 yaşları arasında, orta uzunlukta siyah saçlı ve yaklaşık 65 kilo ağırlığında, zayıf ve esmer. Sağ kolunda bir akrep, sol kolunun iç tarafında bir kılıç dövmesi bulunuyor.

Şüpheliyi gören veya nerede olduğunu bilenlerin derhal polise başvurması isteniyor. Öte yandan polis, zanlıyla iletişim kurulmaması ve aranılan bölgede otostop çekilmemesi konusunda uyarıyor.

Artı49                                                                                                          Fotoğraf: Jonas Augustin - Unsplash

 

HABERE YORUM KAT