Küçük işletmelere sınırsız büyüme sağlayan yeni kriptopara ekonomisi: Blatform

Küçük işletmelere sınırsız büyüme sağlayan yeni kriptopara ekonomisi: Blatform

Blatform, Dünyanın İlk Blokzincir Teknolojileri ve Kriptopara Ekonomisi Destekli Business as a Service “Baas” Sağlayıcısıdır

Business as a Platform “BaaS”, bir iş modelinin önceden tüm altyapısının hazırlanarak, tüm entegrasyonlarının tamamlanması sonrasında servis olarak sunulmasıdır. 

Blatform, girişimcilerin düşük maliyetlerle ve kısa sürede yeni bir iş kurmasına ve hemen gelir yaratmaya başlamasına olanak sağlar. 

Business As A Platform “BaaS” Kavramı, girişimcilerin tüm iş süreçlerini bulut bilişim sistemleri üzerinde uzaktan yönetmesine ve izlemesine olanak sağlar. BaaS ile girişimciler kurulum ve işletim süreçleriyle zaman kaybetmek yerine sadece kendi ana işlerine odaklanabilirler. 

Blatform Neyi Çözüyor? 

Dünya üzerindeki işletmelerin %99,9'u küçük işletmelerdir, küçük bir işletmede ortalama çalışan sayısı 10 kişinin altındadır, ve tüm bu işletmeler “Girişimciler” taraından işletilmektedir. 

Düşük maliyetle, kısa sürelerde başarılı bir şekilde yeni bir işe başlamak, ve kar edebilir bir işletme kurmak iş dünyasının en büyük zorluklarından biridir. Bu işletmeyi devam ettirmek ise daha da büyük bir zorluktur. 

Girişimciler Blatform ile minimum maliyet ve minimum sürede iş kurabilecek, günler içinde gelir elde edebilecek, sabit ve öngörülebilir maliyetlerle işlerini devam ettirebileceklerdir. 

Blatform, bir girişimcinin minimum yatırımla kısa süre içinde, karlı ve sürdürülebilir bir iş kurmasını mümkün kılar. 

Blatform, Blokzincir Topluluğuna ve Kriptopara  Ekonomisine Nasıl Yardımcı Olacak?  

Blatform Platformları, diğer kriptoparalarla ve itibari paralarla takas edilebilen Blatform'un FORM token’ı üzerinde çalışıyor. 

Blatform üzerinde sunulan tüm hizmet ve ürünler sadece kriptopara kullanarak satın alınabilececek ve bu sayede Blatform kriptopara ekonomisinin büyümesine ve yayılmasına destek olacaktır.

Blatform Nasıl Çalışır? 

Bir girişimci, Blatform’da bir hesap açtıktan sonra bir Platform, “İş Modeli” seçer, her platform’un iş sözleşmesini onaylar, gerekli ise başlangıç ödemesini yapar, kendi seçeceği domain adı, logo ve renk kodlarıyla platformunu özelleştirir ve platformunu çalıştırarak kendine ait “İşini” başlatır. 

Sınırsız Büyüme ve Sınırsız İş Fırsatları  

İş Büyümesi için Farklı Platform Modelleri  

Blatform'un kendi oluşturacağı Platformlar; Marjin Trade, Spot Exchange, STO, NFT, iGaming, DeFi ve Bulut Bilişim olarak listelenebilir. 

Blatform ilerleyen süreçte daha fazla platform geliştirecek ve girişimcilere sunacaktır. 

Platform İş Ortağı Ekosistemi  

Blatform sadece kendi oluşturacağı Platform’larla büyümeyecek, aynı zamanda altyapısını Blockchain Teknoloji ve Hizmet Geliştiricilerine, Platform İş Ortaklarına açacak, ve Blatform üzerinde açılabilecek Platform Sayısını hızla artttıracaktır. 

Girişimciler için bir iş kurmak için Düşük Başlangıç Fiyatlandırması  

Blatform Platformları, piyasadaki minimum fiyatlandırma ile Blatform lisanslaması altında White Label Platform ile başlayabilecekler. Blatform her girişimcinin kendi işini başlatabilmesi için White Label Platform fiyatlamasını minimum seviyede tutacaktır. 

Girişimcilerin işleri büyüdüğünde, kendilerine ait şirketlerle kendi lisanslarını aldıklarında ikinci seviyeye, Private Label Platform’a geçebilecekler ve kendi hesap kontrollerini de yapabilecekler. 

İşlerini belli bir seviyeye ulaştıran platform sahipleri platformlarını ve işlerini özelleştirmek ve farklılaştırmak istediklerinde ise Full Custom Platform’a yükselerek platformun her bölümünü kendi isteklerine bağlı olarak değiştirebilecekler.

Blatform ICO’dan Token Satın Alma Avantajları?

Blatform Token ICO Fiyat Avantajı 

Blatform ICO Mart 2022’de sona erecek ve piyasaya sunulacaktır. ICO döneminde indirimli fiyatlarla Blatform Token satın alınabilecektir. 

Blatform ICO “Round” olarak ilerleyecek ve her ICO “Round” FORM Token fiyatı artacaktır, daha erken yapılan satınalmalarda fiyatlar daha düşük olacaktır. Ayrıntılar için www.blatform.io sitesini inceleyebilir, üye olarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

ICO Sonrasındaki Avantajlar 

ICO sonunda Blatform Token piyasalarda alınıp satılabilecek fakat avantajları sadece bu olmayacak, Blatform Token’larnızı uzun süre elinizde tutmak isterseniz aylık “staking” ödüllerinden faydalanarak aylık gelir elde edebileceksiniz. 

Tüm Platform İşlemlerinin Ortasında Blatform Token FORM 

Tüm Blatform Platformları için platform kurulum maliyetleri, platform ücretleri ve ilgili tüm maliyetler yalnızca Blatform FORM Tokenları ile ödenebilir, bu da Blatform Token’a devamlı olarak talep gelmesini sağlayacak. 

Arz - Talep Dengesi ile Token Değer Artışı 

Piyasadaki Blatform Token sayısının “Staking” desteğiyle azaltılması ile Arz’ın azaltılması ve tüm platformlardan Blatform Token’ın kullanılması sayesinde “Talep”’in yüksek olması sebebiyle Blatform Token değerinin her geçen gün artması beklenmektedir. 

Blatform Platform’larında yapılan Blatform Token işlemlerinin büyük oranda “Market” fiyat ile satın alınacak olması sebebiyle fiyat artışında itici etki yaratılacaktır.

Blatform Hakkında 

Blatform'un kurucuları ve yönetimi, uluslararası iş tecrübesine ve yazılım geliştirme uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından desteklenen 20 yılı aşkın iş deneyimine sahiptir. 

Tüm ekip halihazırda Blatform’a destek olacak şekilde farklı blokzincir, Teknoloji, finans, kriptopara alım satım platformları ve ilgili iş sektörlerini aktif olarak yönetmektedir. 

Blatform İngiltere merkezli olarak başlamış ve birden çok ülkede yapılanmakta, bununla birlikte önümüzdeki dönemde Blokzincir Topluluğu ve Kriptopara Ekonomisini destekleyen İsviçre merkezli bir şirket olarak yola devam edecektir. 

Blatform'un en büyük gücü, dünyanın her yerindeki blokzincir ve finansal teknoloji sağlayıcıları ile yürütmekte olduğu projeler ve uluslararası iş kültürüdür. 

İletişim 

Blatform hakkında daha fazla bilgi almak ve yorumlarınızı iletmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz; 

Blatform Marketing Team 

[email protected] 

www.blatform.io | Twitter | Facebook | Instagram 

HABERE YORUM KAT