KT Bank ailesi yasta: Müdür Ayhan Cengizer için mevlid okundu

KT Bank ailesi yasta: Müdür Ayhan Cengizer için mevlid okundu

Türkiye’de geçirdiği rahatsızlık sonrası hayatını kaybeden KT Bank Köln Şube Müdürü Ayhan Cengizer için Köln DİTİB Merkez Camii’nde mevlid okutuldu. Mevlütte banka yöneticileri hazır bulundu.

Almanya’dan yıllık iznini geçirmek için memleketi Nevşehir’e giden ve geçirdiği rahatsızlık sonrası hayatını kaybeden KT Bank Şube Müdürü Ayhan Cengizer için mevlid okutuldu.

Mevlid programı sonrası konuşan KT Bank Genel Müdürü Ahmet Kudsi Arslan duygularını şu sözlerle ifade etti: 

“KT Bank ailesi çok değerli üyesi KT Bank Şube Müdürü Ayhan Cengizer‘i genç yaşta aramızdan ayrılmasının üzüntüsünü yaşamaktayız. Ayhan kardeşimizin çalıştığı dönemde bankamızın her yerinde yapılan hizmetlerde katkısı oldu. KT Bank olarak yasımızı tuttuğumuz kadar çalışmalarımıza da devam ediyoruz.  Birlikte çalışma imkanı bulduğum mesai arkadaşımız, bir kardeşimiz olan Ayhan Cengizer‘e Allah'tan rahmet diliyorum. KT Bank ailesi ve mesai arkadaşları olarak bizler hakkımızı helal ediyor ve kederli Cengizer ailesine başsağlığı diliyoruz.” 

Öte yandan Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Köln Merkez Camii’nde düzenlenen mevlid programına DİTİB Genel Başkanı Kazım Türkmen ve DİTİB Yönetim Kurulu Üyeleri, KT Bank Genel Müdürü Ahmet Kudsi Arslan, Personel Müdürü Saim Kiose ve KT Bank çalışanları, KT Bank müşterileri ile cami cemaati katıldı. DİTİB Genel Başkanı Kazım Türkmen de konuşmasında merhum Ayhan Cengizer’in devamlı yüzü gülen, kıymetli bir dost olduğunu ve hastalığını duymadan vefatını duymuş olmanın üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti. 

+49 – KÖLN

HABERE YORUM KAT