Konya'daki yaşanan saldırı girişimi sonrası Selin Ciğerci'den açıklama geldi!

Konya'daki yaşanan saldırı girişimi sonrası Selin Ciğerci'den açıklama geldi!

Sosyal medya fenomeni ve iş insanı Selin Ciğerci, kendi adıyla birçok ilde bulunan güzellik merkezlerinden biri olan Konya şubesinin açılışında yaşadığı saldırı girişimi hakkında açıklamada bulundu.

İş insanı ve sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci kendi adını taşıyan ve birçok ilde merkezi bulunan güzellik salonunun bir şubesinin de Konya’da açılacağını duyurmuştu.

Ciğerci’nin duyurusunun ardından Konya’da yaşayan bir grup, Twitter’da ‘Selin Ciğerci’yi Konya’da istemiyoruz’ diyerek tepki göstermişti. Konya’da istenmediğine dair paylaşımları gören Ciğerci, bir video yayınlayarak büyük üzüntü duyduğunu belirtmişti.

Kişisel sosyal medya hesabından dün yaşanan olaylarla ilgili paylaşım yapan Selin Ciğerci, şu ifadeleri kullandı:

Yaşadığım korku ve acıyı kelimelerle anlatmakta zorlanıyorum. O anlardan aklımda kalan tek şey yanımdakileri koruyabilmek için çırpındığım. Tesekkürü borç bildiğim Konya Emniyet Müdürlüğünün tam ve zamanında müdahalesiyle kurtulduğum bu vahim saldırı akabinde evime döndüğümde canım annem ve babamı perişan halde buldum. İkisi de "gel bizimle yaşa biz seni herşeyden koruruz" diye yalvarıyorlardı. Annemin baygınlık geçirip babamın şeker komasına girmekten son anda kurtarılması da cabası.

Duygularımı kontrol etmekte zorlanıyorum ve olayları anlatmaya çalışırken ağlamaktan konuşamıyorum hala.

Olay anından beri beni arayan, mesaj gönderen, sosyal medya üzerinden desteğini esirgemeyen tüm dostlarıma, sevenlerime sonsuz teşekkür ediyorum. Bana yalnız olmadğımı hatırlatan, sayısız aileye istihdam sağlamaktan başka amacım olmadığımı görüp yanımda duran, destek olan herkesten Allah bin kere razı olsun..

İnanıyorum ki sevgi ve hoşgörü dünyayayı güzelleştirecek..

HABERE YORUM KAT

1 Yorum