Kayhan ve Semih Mister Deutschland seçildi

Kayhan ve Semih Mister Deutschland seçildi

Almanya'da düzenlenen 26 yaş üstü güzellik yarışmasında (Mister Deutschland), Erzurumlu Kayhan Kılbaşoğlu, 2019 yılının en yakışıklı erkeği seçilirken, Semih Yüksel de ikinci oldu.

İSTANBUL - Almanya'nın Magdeburg kentindeki tarihi Festung Mark'da, MGO - Mister Deutschland organizatörlüğünde gerçekleşen yarışmanın sunuculuğunu kentin tanınmış isimlerinden olan Holger Salmen yaptı.

Üç kategoride yapılan yarışmaya, değişik eyaletlerdeki seçimlerde ön elemeleri geçen 26 yaş üstü 6 erkek güzeli ve 17 kadın güzeli adayı ile genç kız güzeli kategorisinden de 13 aday katıldı.

Adaylar, 2018 Almanya güzeli Olivia Möller ve 2018 Almanya erkek güzeli Raphael Merkt, ABD'li oyuncu Vincend de Paulyer, Tatiana Genrich, Mahmut Karaton ve Rudi Omarve'nin yer aldığı 7 kişilik jüri heyeti karşısına çıktı. 

missgermany-siegerehrung-2019-sieger-deutschland04.jpg

Kayhan Kılbaşoğlu

Türkler birinci ve ikinciliği paylaştı 

Heyecanlı geçen yarış sonunda erkek güzeli olarak Erzurum'un Karayazı ilçesinde doğan ve 2 yaşındayken ailesiyle beraber Almanya'ya göç eden Kayhan Kılbaşoğlu, 2019 yılı Almanya erkek güzeli (Mr. Deutschland) ünvanını aldı. Aynı kategoride, Türk kökenli Semih Yüksel de ikinci oldu. Kadınlar kategorisinde ise birincilik ödülü (Mister Deutschland) Lena Stöcker'in (35) olurken, 2019 genç kız güzeli olarak da Philline Dubiel-Hahn (19) seçildi. 

missgermany-siegerehrung-2019-mr-deutschland-vize.jpg

Semih Yüksel

Yarışmada dereceye giren kişilere değişik ödüller verildi. 2019 yılı Almanya erkek güzeli seçilen Kayhan Kılbaşolu'nun, amatör olarak bazı kulüplerde futbol oynadığı öğrenildi. 

missgermany-siegerehrung-2019-mr-deutschland-siegerplazierung.jpg

Fotoğraf: MGO

HABERE YORUM KAT