İşçi olarak gittiği Almanya’da tavuk krallığı kurdu

İşçi olarak gittiği Almanya’da tavuk krallığı kurdu

Karabüklü İşadamı, işçi olarak gittiği Almanya’da kurduğu tavukçuluk firması ile 25 yıldır Almanya’daki Türk marketlere beyaz et satıyor.

KARABÜK - Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti (KRV)’nde kurduğu Türk firması ile olarak Almanya’da 25. yılını dolduran Karabüklü İşadamı Orhan Buyurman, başarısının sırrını anlattı.

Buyurman: Başarının sırrı, dürüstlük 

Tavukçuluk firması kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Orhan Buyurman, sektörde başarılı olmanın ana temelinin dürüstlük olduğunu ifade ederek, aile şirketi olarak sürdürdükleri firmalarının kurumsal bir yapıya kavuştuğunu belirtti. 

İşadamı Orhan Buyurman, “Bu sektörde 25 yıldır ayakta durabilmemizin birinci nedeni dürüst olmamız ve kaliteli ürün ve kaliteye önem vermemiz. Firma olarak, sürekli rekabeti kalitede aradık. Daha iyi hizmet nasıl sunarız bunun üzerinde çalıştık. Ticarette güvenilir olmak çok önemli, firmamız uzun yıllardan beri bunun için ayakta. Bugün firmamız kurumsallaşmış ve bölgenin en güçlü firmaları arasına girmiştir. Helal kesim ürünlerimizi, eyaletin tüm geneline soğutucu araçlarımızla gönderiyoruz. Ürünlerimizde kalite çok önemli. Hijyenik bir şekilde ürünlerimizi tüm müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bunun dışında tabiki diğer eyaletlerimize de ürünlerimizi gönderiyoruz.” dedi. 

“Hedefimiz tüm Avrupa’ya yayılmak” 

Buyurman, 25 yıldır Almanya’da başta Türk marketler olmak üzere bir çok alana hizmet ettikleri de kaydederek, yeni hedeflerinin ise Avrupa’nın diğer ülkelerine de açılarak Avrupa genelinde büyümeyi hedeflediklerini de sözlerine ekledi. 

HABERE YORUM KAT