İranlı generalden Almanya'ya tehdit: Sizinle görülecek hesabımız var

İranlı generalden Almanya'ya tehdit: Sizinle görülecek hesabımız var

İranlı General İsmail Kaani, İsrail rejimine yönelik gerçekleştirilen “Gerçek Vaat” operasyonu hakkında konuştu ve Fransa, Almanya ve İngiltere’ye bir mesaj gönderdi.

İran İslam Cumhuriyeti Devrim Muhafızları Kudüs Kuvvetleri Komutanı General İsmail Kaani, İsrail rejimine yönelik gerçekleştirilen “Gerçek Vaat” operasyonu hakkında konuştu ve Fransa, Almanya ve İngiltere’ye bir mesaj gönderdi.

General İsmail Kaani, “Cinayet işleyenlerin eylemleri ve cinayetleri hesaba katılacaktır. Fransa, Almanya ve İngiltere, o gece uçaklarıyla müdahalede bulunup meseleyi kapatmış gibi düşünmesinler. O gece sona erdi, ancak onlarla görüşmek için hesaplaşmamız gerekiyor” dedi.

Suriye’de İran’ın diplomatik merkezinin İsrail tarafından bombalanması sonucu şehit düşenlerin anısına yapılan törende konuşan General Kaani, Filistin meselesine de değindi. “Gazze halkı direnişin çocuklarıdır ve direniş mektebinde bu noktaya gelmişlerdir” şeklinde konuştu.

General Kaani'nin açıklamasının tamamı şöyle:

Mescid-i Aksa fırtınası başladığında dünyadaki tüm önde gelen askeri analistler Filistinlilerin ayakta kalabileceği maksimum sürenin iki ay olduğunu söyledi, ancak bugün yedi ay geride bırakıldı ve son zamanlarda orada bulunan Filistinli kardeşler ile konuştuğumuzda dediler ki bugün sınırlı bir değişiklikle Aksa Tufanı'nın başlangıcı gibi bir durudma olduklarını söylediler; Unutmayalım ki yedi ay süren savaşın ardından, bir tarafta dünyanın tüm askeri gücü vardı.

Siyonist rejimi biliyorsunuz, bu kana susamış suçlular çetesi uzun yıllardır dünyanın tüm askeri özünü elinde bulunduruyor. Bu savaşta sadece kana susamış Siyonist rejim değil, ilk günlerden itibaren Amerika ve tüm NATO bu rejimi desteklemek için sahaya çıktı.

Filistinli çocuklar 14 yıldır kuşatma altında. Gazze 14 yıldır kuşatma altında. Siyonistler bir gün Filistinlilerin şekerden savaş sahasında işe yarar bir şeyler yaptığını duymuş ve uzun süre şekerin Gazze'ye girmesine bile izin vermemişlerdi ama bu çocuklar, bu sınırlı kaynaklarla, savaşın ana malzemelerini yerli bir şekilde üretmiş ve bu sekiz ayda Siyonist rejim ve ABD'yi aşağılamıştır. Artık kim direnişin ne anlama geldiğini anlamak istiyorsa otursun hesabını yapsın.

Bu operasyonun kendine has özellikleri vardı. İşin özü, Siyonist rejimin ve ABD'nin gizli ve aleni olmayan bir operasyon konusunda tüm güçlerini sahneye çıkarmasıydı. NATO tüm tesislerini kullandı, saldırıları durdurmak için Karadeniz'e 7-8 filo konuşlandırıldı.

Operasyon gecesinin başından sonuna kadar 200'den fazla uçak bölge semalarındaydı. Dünyanın hava savunma açısından en yoğun noktası kardeşlerinizin operasyonu düzenlediği bölgeydi.

Siyonist rejim, Amerika ve tüm Batı, direniş cephesinin önünde durmak isteyemeyecek kadar küçükler. Bu bir slogan değil ve pratikte kanıtlanmış ve bunu kendileri de kabul ediyorlar."

Bir direniş operasyonu olan Gerçek Vaat operasyonunda İslam Cumhuriyeti artık duruma müdahale etme zamanının geldiğini fark ederek güçlü bir şekilde duruma el koydu. Buna ilaveten Aksa Tufanı operasyonunun ve Gerçek Vaat operasyonunun derinliğinin anlaşılması için zamana ihtiyaç var. Buna rağmen düşmanlarımız dostlarımızdan daha fazla nelerin olup bittiğini biliyorlar, nasıl bir darb yediklerini nasıl bir durumun ortaya çıktığını anlamışlar.

Tüm cinayet işleyenler bilsinler ki eylemleri ve cinayetleri hesaba yazılır. Fransa, Almanya ve İngiltere o gece gelip, uçakları ile müdahalede bulunup meselenin kapandığını sanmasınlar. O gece bitti ancak onlar ile görülecek hesabımız var".

HABERE YORUM KAT