İETT şoförüne saldırmıştı! Tepkilerin ardından Burak Yörük'ten açıklama geldi

İETT şoförüne saldırmıştı! Tepkilerin ardından Burak Yörük'ten açıklama geldi

Oyuncu Burak Yörük'ün trafikte tartışma sonrası İETT şoförüne saldırdığı anlar gündeme bomba gibi düşmüştü. Yörük yaşanan olayla sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Oyuncu Burak Yörük, İstanbul Kavacık'ta İETT otobüs şoförü ile tartışma yaşamıştı. Cep telefonu kamerası ile görüntülenen olay sonrası Yörük, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Burak Yörük'ün açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

"Birçok haber sitesine ve sosyal medyaya konu olan görüntüler ile ilgili açıklama yapmak istiyorum. Öncelikle şiddetin her türlüsüne karşı olduğumu belirtmek isterim. İşim dışında böyle bir olayla gündeme geldiğim için çok üzgünüm ve yaşananlardan ötürü herkesten özür dilerim.

Kız arkadaşımı trafikte zor durumda bırakan, sıkıştıran ve yetmiyormuş gibi yanımızdan geçerken küfürler eden bir otobüs şoförüyle girmiş olduğumuz sözlü tartışma, beyefendinin tahrikleri, küfürleri ve sonrasında da beni dışarıya çağırmasıyla büyüdü.

Doğru olan kendisiyle hiç muhatap olmadan polise haber verip şikayetimi yapmaktı. Ancak tartışma kendisinin beni camdan içeri çekmesiyle fiziksel bir mücadeleye dönüştü ve bu noktaya geldi. Olaya müdahale eden polis memurları trafiği tıkamamak adına olayın aslının takibini yol kenarında yaptı.

Medyaya düşen görüntülerde maalesef olayın başlangıç anları bulunmuyor. Dolayısıyla bu haliyle kesinlikle yanıltıcı bir durum ortaya çıkıyor. Tüm samimiyetimle yaşanan bu talihsiz durumun içinde olduğum için herkesten tekrar özür dilerim."

img-5772.jpg

HABERE YORUM KAT