Hülya Avşar 'Gerekirse simit yenecek' demişti...  Yeşim Salkım dayanamadı ve o soruyu sordu

Hülya Avşar 'Gerekirse simit yenecek' demişti... Yeşim Salkım dayanamadı ve o soruyu sordu

"Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek" ifadelerini kullanan Hülya Avşar Dolmabahçe'de gerçekleşen iftara katılmıştı. Yeşim Salkım, iftarda kahkahalarıyla gündem olan Avşar'a "simit" açıklamasını hatırlattı.

Hülya Avşar, ekonomik krize ilişkin yaptığı açıklamada "Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek" ifadelerini kullanmış ve bu sözlerle büyük tepki toplamıştı. Bu sözler Avşar'ın yakasını bırakmıyor. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle hafta sonu gerçekleşen iftarda öne çıkan isimler konuşulmaya devam ediyor. Hakan Ural, Demet Akalın gibi isimlerin yanında Hülya Avşar'ın da etkinlikte bir ara fotoğraf makinesini eline alıp çekim yapması çok konuşulmuştu.

Rahat tavırları ile eleştirilen Avşar Twitter'da en çok konuşulan isimler arasına girmiş ve ünlü şarkıcının 'simit' açıklaması hatırlatılmıştı. Avşar bir süre önce "Ekonomik krizin herkese ve her kesime mutlaka yansıması oluyor. Benim bildiğim bir tek şey var. Türkiye'de hatta şimdiki duruma göre dünyada eğer hayattaysan, mutlaka bu tür günleri, bu zamanları öngörüp biraz daha farklı yaşam çizmek lazım. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bugünler de biraz kolay atlatılacak" ifadelerini kullanmıştı.

Bu sözleri unutmayan Yeşim Salkım bir paylaşımın altına yorum yaptı. Sivri diliyle tanınan Salkın Avşar'ın rahat tavırlarını görünce "Simit varmıymış bari iftarda" diyerek göndermede bulundu.

190420221020598829774.jpeg

 

HABERE YORUM KAT