Hesabında 10 dolar kalmıştı: Müstehcen fotoğraflarını satarak servet biriktirdi

Hesabında 10 dolar kalmıştı: Müstehcen fotoğraflarını satarak servet biriktirdi

Aşı karşıtlığı ve küfürlü ifadeleri nedeniyle pandemi sürecinden bu yana iş teklifi almakta zorluk çeken dünyaca ünlü oyuncu Andrea Donna de Matteo, yaşadığı ekonomik krizden erotik fotoğraflarını satarak sıyrıldı.

"The Sopranos", "Sons of Anarchy", "Desperate Housewives" gibi yapımlarda ve çok sayıda dizide rol alan dünyaca ünlü oyuncu Andrea Donna de Matteo, pandemi nedeniyle durma noktasına gelen kariyerini yeniden canlandıracak başka bir yol buldu.

IMDb'ye göre 49 film ve televizyon yapımında yer alan ünlü aktris, pandemiden bu yana sadece birkaç oyunculuk teklifi aldı. Bunun en büyük nedenlerinden birinin de aşı karşıtı olması ve küfürlü ifadeleri olduğu öne sürülüyor.

HESABINDA 10 DOLAR KALMIŞTI

Mali durumu her geçen gün daha da kötüleşen ve hesabında sadece 10 Dolar kaldığını dile getiren ünlü oyuncu, evini dahi kaybetmek üzereyken, kendine "yeni bir yol" açtı.

Drea de Matteo, verdiği bir röportajda, şu anda parasını cinsel içerik platformu OnlyFans'tan kazandığını açıkladı. Başlarda bunu yapmak konusunda türlü çekinceleri olduğunu dile getiren 52 yaşındaki kadın, fotoğraflarını yayınladıktan sadece birkaç dakika sonra yüklü miktarda para kazandığını ve bu sayede, bir süre sonra evi üzerindeki haczi kaldırdığını duyurdu.

Dizi yıldızı, "Hayatımı OnlyFans kurtardı" dedi.

Kendisini eleştirenlere yanıt veren Drea de Matteo, iki çocuğa bakmak zorunda olduğunu da hatırlattı.

ARTI49

HABERE YORUM KAT