Hepsiburada'da yılın en büyük indirimi başladı

Hepsiburada'da yılın en büyük indirimi başladı

Hepsiburada, ihtiyaçlarını uygun ödeme koşullarıyla almak isteyenlere "Şimdi al, şubatta öde" ve "Hepsiburada limiti" ile kredi kartı limitini kullanmadan alışveriş yapma imkanı tanıyor

Hepsiburada, "Efsane Cuma" haftasında kullanıcılarına yılda bir kez gelen indirim fırsatları sunmaya devam ediyor.

Markadan yapılan açıklamaya göre, moda tutkunlarından anne-çocuk kategorisine, outdoor ürünlerden küçük ev aletlerine, beyaz eşyalardan daha pek çok kategoriye kadar geniş bir yelpazede sevilen markaların ürünleri müşterilere sunuluyor.

Hepsiburada'nın moda kategorisinde en çok tercih edilen markaların ürünlerinde geçerli olan indirimler başladı.

Ayrıca Hepsiburada, ihtiyaçlarını uygun ödeme koşullarıyla almak isteyenlere "Şimdi al, şubatta öde" ve "Hepsiburada limiti" ile kredi kartı limitini kullanmadan alışveriş yapma imkanı tanıyor.

Mango markalı ürünlerde lansmana özel yüzde 50 indirim, DeFacto markasının kadın, erkek ve çocuk koleksiyonunda sepette yüzde 70'e varan, U.S.Polo Assn. markasının kazak, gömlek, tişört, mont ürünlerinde sepette yüzde 65 net, Skechers ürünlerinde yüzde 25'e, Puma markalı ürünlerde yüzde 45'e varan indirimlere ek birçok markanın yeni sezon koleksiyon ürünlerinde avantajlı fiyatlar kullanıcıları bekliyor.

KİŞİSEL BAKIMDA EFSANE KASIM İNDİRİMLERİ

Kiko Milano ürünlerinde yüzde 30, seçili Estee Lauder, Clinique, BobbiBrown ve Origins ürünlerinde sepette yüzde 30 indirim mevcut bulunuyor. Foreo marka ürünlerde sepette yüzde 40'a varan indirimin yanı sıra The Body Shop ürünlerinde ise sepette yüzde 50 indirim imkanı sağlanıyor.

Hepsiburada'da, Yumoş markalı ürünlerde sepette yüzde 15 net indirim avantajı sunmanın yanı sıra bugün geçerli olacak şekilde Patiswiss ürünlerinde de 2. ürün 10 TL olarak müşterilere sunuluyor.

Ev aletleri ve ev dekorasyon ürünlerinde Efsane Cuma fırsatları Hepsiburada kullanıcılarını bekliyor. Aralarında Fissler, Neoflam ve Tefal markalarının tava ve tencereleri yer alırken, Madame Coco, English Home, Karaca gibi markaların da ev dekorasyon ürünlerinden sofra ve mutfak gereçlerine kadar birçok seçeneğin sunulduğu fırsatlar bulunuyor.

TEKNOLOJİK ÜRÜNLERDE FIRSATLAR

Mobil kategorisinde Apple telefon ve aksesuarlarında "efsane fiyatlar", Honor 90 telefonda sepette 2 bin TL indirime ek bluetooth kulaklık hediyesi, Xiaomi, Samsung ve Huawei telefon ve aksesuarlarında da yine avantajlı fiyatlar müşterilere sunuluyor.

Ayrıca bilgisayar kategorisinde HP ve Asus markalı ürünlerde de yüzde 10'a varan indirim fırsatları mevcut.

ANNE BEBEK KATEGORİSİNDE İNDİRİMLER

OiOi bebek beslenme gereçlerinde sepette net yüzde 45, Yoyko çocuk ürünlerinde ise sepette net yüzde 30 indirim imkanı sunuluyor.

LEGO markalı ürünlerde yüzde 50'ye varan indirim sunulurken, kitap kategorisinde İş Bankası Kültür Yayınları sepette yüzde 30 net indirimle kullanıcıları bekliyor.

HABERE YORUM KAT