Haluk Levent'ten Deniz Akkaya'yı 'dolandırıcı' dediğine pişman ettirecek açıklama

Haluk Levent'ten Deniz Akkaya'yı 'dolandırıcı' dediğine pişman ettirecek açıklama

Deniz Akkaya, son dönemde yaptığı yardımlar ile gündeme gelen AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent ile ilgili "dolandırıcı" iddiasında bulundu.

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından birçok dernek bölgeye giderek vatandaşlara destek oluyor. Bu dernekler arasında Haluk Levent’in kurucusu olduğu AHBAP da yer alıyor. 

Ünlü manken ve sunucu Deniz Akkaya son açıklamasında Haluk Levent’e adeta ateş püskürdü. Haluk Levent sosyal medya hesabından iddialara yanıt verdi.

"AZ KALDI HAZIRLAN"

Deniz Akkaya sosyal medya hesabından yaptığı ilk paylaşımında, "Dünden beri kaç defa özür diledin acaba? 

640xauto-rtdw.webp

Duruşsuzluk böyle bir şey... Saklayacak şeyi olmayan adam elif gibi dik durur. İki ay öncesinde dolandırdığın insanlar yayına çıkmak için bekliyor. Az kaldı hazırlan." dedi.

1024xauto-y8pd.webp

Akkaya paylaşımlarına "Sezgin Baran Korkmaz ile el ele bir insana para teslim eden insanlar cahildir! Bu bir özel uçak fotoğrafı değil, bu geçmiş davaları değil. Bu fotoğrafın açıklaması yoktur" sözleri ile devam etti.

HALUK LEVENT'TEN AÇIKLAMA GELDİ

Haluk Levent, Deniz Akkaya'nın iddiaları üzerine sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Levent'in açıklaması şöyle oldu:

ekran-alintisi-etqo.webp

1) Şeytanın yeryüzündeki temsilcileri magazinden vurmaya da başladılar. Allah için vurun da şimdi yapmayın. Köylerde donanlar, evsizler, yakınlarının cesedini bulamayanlar canhıraş. Whatsap hatlarımız çığlık çığlığa . Şimdi ben ara verdim ve cevap yazıyorum Zamana yazık değil mi?

2-wd6r.webp

2) Sayın Cumhurbaşkanımızla da fotoğrafı olan Sezgin Baran Korkmaz'ın bütün parasını Ahbap üzerinden akladığımı yazıyor Deniz Akkaya. Yahu bu devletin denetimcileri , MASAK ı , istihbaratı yarım akıllı mı? Siz biliyorsunuz da onlar bilmiyor ?

3-upus.webp

3) Bu sayfada 7 yıldır heyyooo deyip menemen yapıyorum pasta yapıyorum evlerde günümü geçiriyorum dayanışma adına. Bir gün Sezgin Baran aradı. Şirketimizin gecesine çıkar mısın dedi. Kaç lira olur dedi. Ben de ben para almayayım sen 5 ailenin tüm sıkıntılarını çöz dedim! Çözdü.

4-cte4.webp

4) Önce olmaz demişti. Sonra sorunları çözdü. Ve aşağıda isimleri bulunan ailelerin tüm masraflarını ödedi. Ben de sözümü tuttum ve konsere çıktım. Eğer ki konser faturam çıkarsa şimdi rezil rüsva olmaya hazırım.

5-vmg6.webp

5) Aileler ve Sezgin Baranın onlara yaptığı ödemeler :

Hacı Karagözoğlu ailesi

Fesih Araz (3 aylık simit satın alındı)

Kars’ın köyünden Meydan Ali Demirel’in 2 kızının yıllık yurt ücreti

Ağrıda yatağa bağımlı Bertar’a hasta yatağı İstismara uğrayan D. nin 1 yıllık okul ücreti

666-w7z9.webp

6) işte bunlardan dolayı konseri verdim orkestra parası dahi almadım. Şimdi ben bu konularla ilgilenmeyeyim diyorum diyorum da olmuyor. Binlerce gönüllü var yanımda ve haber siteleri hemen haber yapıyor. İçim açıyor. Ve depremzedeler ile uğraşacağıma cevap veriyorum ha bire.

777-moj3.webp

7) Tekrar ediyorum! Karalayın bağırın isyan edin iftira atın. Yemin ederim kabulüm. Ama şimdi değil ya şimdi değil!!

Ve Deniz Akkaya . 5 milyonluk tazminat davası açıp depremzedelere kullanacağım. Mahkemenin takdiri kaç lira ise artık. Sonuçta zaten mahkum olacaksın. Ayıptır.

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum