Hakan Ural'dan koronavirüse çözüm: Bill Gates'i tutuklayın

Hakan Ural'dan koronavirüse çözüm: Bill Gates'i tutuklayın

Magazin programlarındaki çıkışlarıyla adından söz ettiren Hakan Ural, koronavirüs pandemisine karşı önerisini açıkladı!

Kanal D'de yayınlanan “Neler Oluyor Hayatta” programının sunucusu Hakan Ural'dan şimdi de pandemiye çözüm önerisi geldi.

Bir süre önce Kovid-19 testi pozitif çıkan ve hastanede gördüğü tedavinin ardından sağlığına kavuşan Ural, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Koronavirüse çözüm önerim: Bill Gates'i acil neredeyse bulup tutuklayın. Kapatın. Sağlam bir pazarlık yapıp askeri müşterekte ne istiyorsa anlaşın bitsin bu çile usandık, bıktık" dedi.

'CUMHURBAŞKANINI ÇOK SEVDİĞİM İÇİN...'
Ural geçen aylarda yaptığı ''Ben Cumhurbaşkanımızı çok sevdiğim ve bunu da açıkça dile getirdiğim için hedef gösteriliyorum'' sözleriyle gündem olmuştu.

Ural kendisine yönelik eleştirilerle ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:


 
''Ülkemize çok büyük katkısı olmuş bir lider. Şimdi yapılan icraatlarını söylemeyelim mi? Bundan dolayı linç edileceksem de edileyim. Kimse beni susturamaz. Hastanede yatarken, Erdoğan ile fotoğrafımı koyup hakaret edenler oldu. Hastanede canımla mücadele ederken de bu yapılmaz ama yaptılar. Ölmüş anneme kadar küfrediyorlar. Bana saldıranlar aslında halka saldırıyor. Çünkü ben halkımın düşüncelerini yansıtıyorum. Beni kıymetli kılan halktır.''

HABERE YORUM KAT