Genco Erkal'dan sevenlerini üzen haber

Genco Erkal'dan sevenlerini üzen haber

Usta tiyatro sanatçısı Genco Erkal (84), sağlık sorunlarının devam ettiğini belirterek, "Nisan ayı sonunda sahnelere dönebilmeyi umuyorum diyelim şimdilik" paylaşımında bulundu. Erkal, geçen ay sağlık durumuna ilişkin problemler olduğunu duyurmuştu.

Tiyatro sanatçısı Genco Erkal, mart ayında, Twitter hesabından bir paylaşımda bulunmuş ve sağlık durumuna ilişkin problemler olduğunu duyurarak, "İki hafta kadar sahneden uzak kalmak zorundayım" demişti.

"Bu açıklamayı yapmak zor ama ne yapalım, durum böyle" diyen Erkal, "Sağlık sorunlarım nedeniyle iki hafta kadar sahneden uzak kalmak zorundayım. Ertelenen oyunlar için bilet aldığınız satış kanalıyla iletişime geçebilirsiniz" ifadelerini kullanmıştı.

Usta sanatçı, bugün kişisel sosyal medya hesabından, sağlık durumuna ilişkin yeni bir açıklama yaptı.

Sağlık sorunlarının devam ettiğini belirten Erkal, "Nisan ayı sonunda  sahnelere dönebilmeyi umuyorum diyelim şimdilik" düşüncesini dile getirdi.

 Erkal Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Sağlık sorunlarımı iki haftada hallederim sanıyordum, biraz uzadı maalesef. Üstesinden geleceğim, merak etmeyin. Nisan ayı sonunda sahnelere dönebilmeyi umuyorum diyelim şimdilik" ifadesini kullandı.

Sanatçının paylaşımı şu şekilde:

ekran-resmi-2022-04-08-18-04-54.png

HABERE YORUM KAT