Edeka ürün yelpazesini genişletiyor

Edeka ürün yelpazesini genişletiyor

Edeka yeni bir işbirliğile birlikte ürün yelpazesini genişletiyor.

Süpermarketlerdeki ürün yelpazesi sürekli değişiyor. 

Organik tarım dernekleri Demeter ve Bioland'a ek olarak, Edeka süpermarket artık Naturland ile de işbirliği yapıyor. Hamburg şirketinden yapılan açıklamaya göre, organik ürün yelpazesi yaklaşık 40 yeni ürünle genişletilecek. Bu, Naturland etiketine sahip çok sayıda bölgesel ve uluslararası ürünü içeriyor.

"Edeka Bio" ve "Naturkind" markaları, yeni ekim ortağının yardımıyla yıl sonuna kadar genişletilecek. Edeka patronu Markus Mosa, işbirliğinden memnun ve Naturland genel müdürü Michael Stienen gibi uzun vadeli bir ortaklık umuyor. Süpermarket, organik ürünlerin profilini keskinleştirmek için uzun süredir çalışıyor.

Yeni Naturland sertifikalı ürünler, şirketin reklamını "iki özel marka 'Naturkind' ve 'Edeka Bio'nun yelpazesini zenginleştirmeyi" amaçlıyor. Naturland'ın organik mührü, tüketicilere söz konusu ürünlerin organik üretimden geldiğini gösteriyor. Pazardaki organik ürünlere olan talep o kadar yüksek görünüyor ki Hamburg şirketi yakın zamanda Bioland ile olan işbirliğini genişletti.

Fotoğraf:

HABERE YORUM KAT