Ece Erken görünce çıldırdı... ''Hapiste çürüyeceğin günleri Allah nasip etsin!''

Ece Erken görünce çıldırdı... ''Hapiste çürüyeceğin günleri Allah nasip etsin!''

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesinden sonra zor günler geçiren Ece Erken hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Erken son olarak hesabının bloke edildiğini görünce çıldırdı!

img-5857-002.jpgimg-5857-001.jpgÜnlü sunucu Ece Erken'in avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, 27 Ocak'ta balıkçıda husumetli olduğu kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Hastaneye kaldırılan Mahmutyazıcıoğlu, kan kaybı nedeniyle hayatını kaybetti. Eşinin ölümünden sonra zor günler geçiren Erken'in hesabına bloke edildi.

Dün oğlunun doğum gününü kutlayan ve sosyal medya hesabından haftalar sonra yüzünün güldüğü fotoğrafları paylaşan Erken, hesabının bloke edildiğini öğrenince çileden çıktı. Instagram hesabından paylaşım yapan Erken, şu ifadeleri kullandı: "Şu an oğlumu çocuk oteline götürüyorum bir bakıyorum hesabıma bloke gelmiş. Neden çünkü Şafak'a abi diyen, peşinde gezen, param yok bana Ö. Kuzu'dan borç alan diyen, ölümüne sebebiyet veren şahıs tedbir kararı aldırmış."

Erken yaptığı paylaşımda: "Ben Ece Erken Mahmutyazıcıoğlu ise bu işin peşini bırakmayacağım. Kaçakçılık yapan, daha önce hapis yatan şerefsizle her türlü savaşacağım. B. Yakın'la ilişkinden, Küçükçekmece'de açtığın mekana kadar çıkartacağım. Şafak bizi görüyorsa sana aynen şerefsiz diyordur ve Allah bize ne yaşattıysan yaşatsın sana. Çocuklarından utanmayan şeref yoksunu." ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

 

HABERE YORUM KAT