Dilan Polat: Bazen günde 750 bin TL harcıyorum

Dilan Polat: Bazen günde 750 bin TL harcıyorum

Sosyal medya fenomeni Dilan Polat katıldığı canlı yayında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Kozmetik sektörüne adım atan ve sık sık gündem olan sosyal medya fenomeni Dilan Polat katıldığı canlı yayında yaptıkları ve söyledikleri ile yine gündem oldu.

Dilan Polat, 2. Sayfa'ya programında , altın tozuna bulanmış Türk kahvesi içti.

Harcamalarına da değinen Polat, “Bazen bir AVM’de günlük 750 bin TL harcıyorum. Her ay 1 milyon TL’lik yardım dağıtıyorum” ifadelerini kullandı.

Polat '''Kahvemi altın tozuyla sırf birilerini rahatsız etmek için içiyorum.'' dedi.

İkinci Sayfa sunucularından olan Müge’nin “Herkes şunu merak ediyor. Yola çıktığınızda eşinin çok fazla parası yok, sende de belirli. Siz ne oldu da bu kadar parayı buldunuz? Bu değirmenin suyu nereden geliyor?” diye sormasının üzerine Dilan Polat şu açıklamayı yaptı:

“Aslında bu değirmenin suyu bir anda gelmiyor. Biz Engin’le 18 yıl oldu tanışalı. Evet çok küçükken güzel işler başaramadık ancak biz evlendikten sonra çok çalıştık. Engin ticaret adamı. Benim hayatım boyunca kötü günlerim olmadı. Ben zaten istediğim yere gidiyordum.

Benim dayım zaten çok bilinmiş bir iş adamı. Gebze’de fabrikası var, birçok inşaat yapıyor. Engin askerden geldikten sonra dayım onda o ışığı gördü. Engin çok başarılı ve tuttuğunu koparan bir adam. Ona birkaç iş verdi. Engin alüminyum dış cephe işine girdi.”

HABERE YORUM KAT
1 Yorum