Demet Özdemir'den jet yanıt: Hesap soracağım

Demet Özdemir'den jet yanıt: Hesap soracağım

28 Ağustos 2022'de nikâh masasına oturan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un boşanacağı ileri sürülmüştü. Özdemir, konuyla ilgili "Bu açıklamayı utanarak yapmak zorunda kalıyorum" diyerek, Koç ile haklarında çıkan boşanma iddialarını yalanladı

Evli bir kadın oyuncunun, evli yönetmenle birlikte olduğu iddiası son dönemde sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Demet Özdemir, bu haberin taciz olduğunu söyledi ve ekledi: “Ben ve benim gibi sektördeki evli kadın oyuncuların özel hayatına ‘iddia’ adı altında yapılanlar tacizdir. Beni, bizi zan altında bırakanlardan hesap soracağım.” dedi

Eşi Oğuzhan Koç’la evliliğinde kriz yaşadığı haberleriyle Demet Özdemir’in gündeme gelmesi üzerine sosyal medyada oyuncular en çok konuşulan konu oldu.

Haklarında çıkan haberlere isyan eden Demet Özdemir, 15.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından açıklama yaptı. Sessiz kalmayarak hesap soracağını söyleyen Özdemir, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“İnsanları zan altında bırakmak bu kadar kolay mı? Şiddet içeren dilinize, yaptığınız ayıba, vicdansızlığınıza yazıklar olsun. Zor günlerden geçerken, gündemimiz yaşanan acıları unutmamak ve yarınlar için dayanışma olması gerekirken, ben ve benim gibi sektördeki evli kadın oyuncu arkadaşlarımızın özel hayatına ‘iddia’ adı altında yapılan sözlü taciz sebebiyle bu açıklamayı utanarak yapmak zorunda kalıyorum. ‘Çamur at izi kalsın’ anlayışına ve bunun yarattığı şiddete geçit vermeyeceğim. Beni, bizi zan altında bırakanlardan hesap soracağım. Bundan sonra adımın geçtiği her türlü iftira sahibi ile mücadelemi hukuk yoluyla vereceğim, bilin isterim. Yetsin artık!”

HABERE YORUM KAT

1 Yorum