Dayım diye tanıttığı adam sevgilisi çıktı!

Dayım diye tanıttığı adam sevgilisi çıktı!

SHOW TV Didem Arslan'la Vazgeçme programında İsa Güzel isimli şahıs, eşi Kadriye'nin 'dayısı' olarak tanıttığı adamı eve aldığını, ama karısının dayım diye tanıttığı adamla ilişkisinin olduğunu iddia etti.

Didem Arslan'la Vazgeçme programının 242'nci bölümünde, pembe dizileri aratmayacak bir skandal iddia işlendi.Eşinin kendisini dayısı dediği adamla aldattığını iddia eden İsa Bey, evde yaşananları anlatınca stüdyodaki konuklar ve programın sunucusu Didem Arslan şoke oldu...

"Dayım" dediği Osman meğer...

Mersin'de yaşayan İsa Güzel, eşi Kadriye Hanım'ın kendisine dayı olarak tanıttığı Osman isimli kişinin aslında sevgilisi olduğunu ve eşinin kendisini çok uzun bir süre boyunca aldattığını anlattı.

Mutfakta başbaşa yakalamış!

Kahvesine ilaç atılarak uyutulduğunu iddia eden İsa isimli şahıs, eşini ve dayısı olarak tanıttığı şahsı mutfakta başbaşa yakalayınca şüphelendiğini ifade etti.
'Çay kahve içer içmez uyuyordum'

Osman isimli şahsın yaklaşık bir buçuk yıl boyunca evinde sık sık kaldığını ifade eden İsa Güzel, her akşam işten geldiğinde çay kahve içer içmez uykuya daldığını, böylece sabaha kadar eşi Kadriye Güzel'in ve dayısı olarak tanıttığı Osman isimli şahsın başbaşa kaldığını iddia etti.

Dizi senaryolarını aratmayan iddialar ortaya atan İsa Güzel, eşinin kendisine koydurduğu uzaklaştırma kararı sebebiyle kızlarını da göremediğini ve çok üzüldüğünü ifade ederek canlı yayında gözyaşı döktü.

Kandırıldığını anladığında eşinin kendisine tedbir kararı koydurduğunu ve bu sebeple eve dahi giremediğini ,çalıştığı hastanenin bahçesinde soğukta yatıp kalktığını söyleyerek ağlayan İsa Güzel, programda "adalet arıyorum, çocuğumu görmek istiyorum" diye haykırdı.

Dünden bu yana programa katılan İsa Güzel'in hikayesinin bilinmeyenleri yarınki programda gündeme getirilmeye devam edecek.
 

HABERE YORUM KAT