Covid-19'a karşı bağışıklığı güçlendiren festival!

Covid-19'a karşı bağışıklığı güçlendiren festival!

Cumartesi yapılacak olan İstanbul Festivali, Covid-19 tedbirleri kapsamında 29 Mayıs Cumartesi günü tüm dünyada online olarak sunulacak.

.Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan İstanbul Festivali Covid-19 sebebiyle alınan tedbirler kapsamında 29 Mayıs Cumartesi günü tüm dünyaca online olarak sunulacak. Online Festival’de, bağışıklık sistemini güçlendirecek, virüse karşı dayanıklılığı artıracak, oluşan stres ve gerilimi ortadan kaldıracak, varoluşla bağlantıyı güçlendirecek, “Varoluşla Bağlantı Enerji Merkezi Çalışması” yer alıyor. Festivale Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden ONLINE olarak katılım mümkün olacak.
Online Festival’deki “Varoluşla Bağlantı Enerji Merkezi Çalışması” ile katılımcılara, nefes, biyoenerji, konsantrasyon, gevşeme gibi alanlarda yürütülen teknikler sunulacak. 

gorsel.png

FESTİVALDE YAPILACAK OLAN ÇALIŞMALARIN YARARLARI UZMANLARCA ŞÖYLE AÇIKLANDI
 “Nefes çalışmaları ile sinir sistemi gevşer. Böylece kişi olaylara daha pozitif ve çözüm odaklı bakmaya başlar. Öfke kontrolü sağlanır. Biyoenerji çalışmaları ile organizma enerji ile dolar ve kişi kendisini daha mutlu hisseder. Vücut çalıştırma teknikleri bedenin hem güçlenmesine hem de esnekliğinin artmasına yardımcı olur. Evde olup, daha az hareket etmenin getirdiği fiziksel problemler giderilir. Metabolizma hızlanır. Teknikler, sağlıklı ve kalıcı zayıflamaya büyük katkı koyar. Konsantrasyon teknikleri sayesinde odaklanma gelişerek, zekâ aktifleşir. Gevşeme çalışmaları sayesinde stres, gerilim ve günümüzün en sık rastlanan problemlerinden olan uykusuzluk ve depresyon giderilir. Moral ve motivasyon artar. Çalışmalar, içinde bulunduğumuz Covid-19 sürecinde bağışıklık sistemini güçlendirerek, virüse karşı dayanıklılığı artırır.” olarak belirtildi. 

Artı49 HABER MERKEZİ
 

HABERE YORUM KAT

7 Yorum