Cem Yılmaz: Haberler haklı, çocuğumla ilgilenmiyorum

Cem Yılmaz: Haberler haklı, çocuğumla ilgilenmiyorum

Cem Yılmaz ödediği 10 bin dolar nafaka ile ilgili sosyal medyada yapılan yorumlara dayanamayıp cevap verdi.

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu, 20 aylık evliliklerini 2013 yılında anlaşmalı olarak sonlandırmıştı. Yılmaz, çiftin tek çocuğu Kemal için aylık 10 bin dolar nafaka ödemeyi kabul etmişti.

Ancak son yıllarda eski eşler arasında nafaka konusunda bir anlaşmazlık yaşandı. Ünlü komedyen, Yağtu'ya ödediği 10 bin dolar nafakanın aylık 40 bin liraya düşürülmesini talep etti. Ahu Yağtu ise çocuğun eğitim ve gelişim masraflarının arttığını belirterek bu talebin reddedilmesini istedi.

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu arasındaki dava, Yağtu lehine sonuçlandı ve ünlü komedyen bu karara itiraz etti.

Ancak Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, İstinaf Mahkemesi'nin kararını onayladı. Bu kararla birlikte Cem Yılmaz’ın, eski eşi Ahu Yağtu’ya aylık 10 bin dolar nafaka ödemesi kesinleşti.

Sosyal medyada çocuğunun masraflarını ödemekten kaçındığı yönündeki eleştirilere Cem Yılmaz yanıt verdi. Ünlü komedyen, X hesabından yaptığı paylaşımda, "Evet bütün haberler, yorumlar haklı.. Cimriyim ve çocuğumla ilgilenmiyorum. (Bu bilinen bir gerçek) ve tabi ki oğlumu tek başıma yaptım. İyi eğlenceler… Minik not 11 yıl önce boşandım. (Dünyada bir ilk)" ifadeleriyle tepkisini dile getirdi.

HABERE YORUM KAT