Cannes'e giden CZN Burak'ı çıldırtan yorum: Kebapçının orada ne işi var

Cannes'e giden CZN Burak'ı çıldırtan yorum: Kebapçının orada ne işi var

Ünlü işletmeci ve sosyal medya fenomeni CZN Burak, Cannes Film Festivali'nin kırmızı halısında boy gösterdi ve eleştirilerin odağı oldu.

Festivalde prömiyeri yapılan "All We Imagine as Light" isimli film için düzenlenen törende pek çok ünlü isimle birlikte yer alan CZN Burak, sosyal medyada yoğun eleştirilere maruz kaldı.

"Bir kebapçının orada ne işi var" şeklindeki yorumlara tepki gösteren CZN Burak, Cannes Film Festivali'ne katılmasının eleştirilmesini haksız bulduğunu belirtti.

CZN BURAK'TAN CANNES ELEŞTİRİLERİNE CEVAP

"Beğenirsin, beğenmezsin! Türkiye'nin en yüksek takipçili hesabı benim" diyen CZN Burak, "Bazı insanlar neden böyle yapıyor, anlamıyorum. Şu anda Türkiye'de en yüksek takipçili Instagram hesabına sahibim. Beğenirsin beğenmezsin, kimseye bir yanlış, terbiyesizlik yapmıyorum. Bu gerçeği değiştiremezsiniz. Davet ettiler, geldik, kırmızı halıda yürüdük, film izledik, ödül aldık, dönüyoruz. Ama niye böyle yaptıklarını anlamıyorum. Hakikaten çok kötü yorumlar yazılıyor. Beni niye bu kadar üzüyorlar anlamadım" dedi.

czn-burak-cannes.webp

CZN Burak, "Hiçbir firmanın sponsorluğu söz konusu değil. Daveti kabul edildik, kendi imkanlarımızla geldik. 28 yaşındayım, kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalışıyorum, buraya kendi biletimi alarak geldim. Bundan gocunmuyorum. Her etkinliği kabul eden biri de değilim, ama burayı da hoşuma giderek kabul ettim. Bu kadar üzmeye gerek var mı?" ifadelerini de kullandı.

HABERE YORUM KAT