Çağla Şikelin fuara damga vuran altın kıyafeti!

Çağla Şikelin fuara damga vuran altın kıyafeti!

Çağla Şikel Yeşilköy’de düzenlenen ‘İstanbul Jewelery Show’ fuarı kapsamında 5 milyon TL değerinde altın kaplama bir büstiyer giydi.

İstanbul Jewelery Show' Yeşilköy'de bulunan İstanbul Fuar Merkezi'nde başladı. Ünlü manken Çağla Şikel düzenlenen fuar kapsamında Ema Jewellery firması tarafından üretilen ve toplam değeri 5 milyon TL olan altın kaplama bir büstiyer giydi. Ünlü mankenin taşıdığı ve 5 milyon TL değerinde olan altın kaplama büstiyerin ise daha görücüye çıkmadan Katarlı bir iş insanına satıldığı öğrenildi.

Ürettikleri altın kaplama büstiyerin detaylarını aktarmak için kameralar karşısına geçen firma sahiplerinden Erol Durmuş, "Parçamızın değeri 5 milyon TL. 45 gün gibi bir sürede yapıldı. Güzel bir tasarım oldu. Çağla hanıma da çok yakıştı. Parça Katarlı bir iş insanına satıldı" diye ifadelerini tamamladı.

Altın kaplama büstiyerin üzerinde olduğu için mutlu olduğunu dile getiren ünlü manken Çağla Şikel ise, " Çok heyecanlıyız. Ben ruhsal olarak onlarda emek olarak bugünü uzun zamandır bekliyorduk. Markadan beklenene çok yakışır bir gün oldu. İnşallah nice güzel yıllarımız olacak diye temenni ediyorum.  Bugün üzerimde çok önemli bir parça var ve bunu giyen bir model olarak fazlaca heyecanlıyım. Kendilerine teşekkür ediyorum" diye ifadelerini belirtti.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Çağla Şıkel (@caglasikel)'in paylaştığı bir gönderi

 

 

HABERE YORUM KAT