Bu gece son... Pegasus'tan yurt dışı biletlere yüzde 40 indirim

Bu gece son... Pegasus'tan yurt dışı biletlere yüzde 40 indirim

Pegasus havayolları yurtdışına indirim kampanyası başlattı.

Kampanyaya göre biletlerini 23 Temmuz saat 23:59’a kadar Pegasus mobil uygulamasından biletlerini  alanlar 13 Eylül – 27 Ekim 2021 tarihleri arasında yurt dışına vergiler hariç yüzde 40 indirimle uçacaklar.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Sadece Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Yurt Dışı %40″ butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.


Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilir.


Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.
İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.


Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.


Bu kampanyadan satın aldığınız biletleri ceza ödemeden değiştirebilir, açığa alabilirsiniz. Değişiklik yaptığınız durumda yalnızca iki bilet arasındaki ücret farkını ödeyerek (Eğer değişiklik yapılan uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücreti, ilk uçuşun her şey dahil toplam Taşıma Ücretinden yüksek ise) biletinizi değiştirebilirsiniz.


Cezasız değişiklik ve açığa alma hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için

https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki sayfasını ziyaret ediniz


Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.
Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Pegasus kampanyası dahiline olmayan hatlar
İstanbul Sabiha Gökçen – Kahire – İstanbul Sabiha Gökçen

Roma – Napoli – Roma

Roma – Katanya – Roma

Roma – Torino – Roma

Roma – Venedik – Roma

İlginizi Çekebilir
Gurbetçiler soruyor: Türkiye uçuşları iptal olacak mı?
Roma – Cenevre – Roma

Roma – Bari – Roma

Bodrum – Köln – Bodrum

Antalya – Amsterdam – Antalya

Antalya – Stockholm – Antalya

Antalya – Berlin – Antalya

Antalya – Billund – Antalya

Antalya – Paris – Antalya

Antalya – Köln – Antalya

Antalya – Kopenhag – Antalya

Antalya – Düsseldorf – Antalya

Antalya – Frankfurt – Antalya

Antalya – Göteborg – Antalya

Antalya – Cenevre – Antalya

Antalya – Hannover – Antalya

Antalya – Hamburg – Antalya

Antalya – Leipzig – Antalya

Antalya – Münih – Antalya

Antalya – Nürnberg – Antalya

Antalya – Paderborn / Lippstadt – Antalya

Antalya – Stuttgart – Antalya

Antalya – Talin – Antalya

Antalya – Zürih – Antalya

HABERE YORUM KAT