Berlin'de korkutucu soygun: Flört uygulamasında tanıştı, uyuşturucu verilerek soyuldu

Berlin'de korkutucu soygun: Flört uygulamasında tanıştı, uyuşturucu verilerek soyuldu

Almanya'da bir adam, flört uygulamasında tanıştığı başka bir erkek tarafından uyuşturucu verilerek soyuldu.

Almanya'nın başkenti Berlin, akıllara durgunluk veren bir soygun olayına sahne oldu. Bir arkadaşlık ve flört uygulaması üzerinden tanıştığı bir erkeğe, kendi evinde randevu veren 46 yaşındaki bir adam soyuldu.

Berlin polisinin duyurduğu olayda, flört uygulaması üzerinden tanıştığı kişi tarafından kendisine cinsel ilişki vaat edilen adam, uygulamada "Badbunny-hotlatin" adını kullanan fail tarafından uyuşturucu madde ile etkisiz hale getirildikten sonra soyuldu.

POLİS ÇAĞRI YAPTI

Polis, olayın geçtiğimiz yılın Temmuz ayında, kurbanın Mitte semtindeki dairesinde gerçekleştiğini duyurarak faile dair bilgisi olanların yetkililere ulaşmasını talep etti.

Aranan adamın 25 ila 30 yaşlarında, 170 ila 175 cm boylarında, atletik yapılı ve koyu renk gözlü olduğu söyleniyor. İspanyol aksanıyla İngilizce konuşuyor. Siyah bir "Nike" beyzbol şapkası, beyaz bir "Diesel" tişörtü, delikli koyu mavi bir kot pantolon ve muhtemelen "Tommy Hilfiger" marka koyu mavi ya da siyah bir ceket giyiyordu. Ayrıca beyaz çizgili siyah bir kozmetik çantası taşıyordu.

ARTI49

HABERE YORUM KAT