Bakanın bikinili pozu ülkede kriz çıkardı!

Bakanın bikinili pozu ülkede kriz çıkardı!

Norveç Adalet Bakanı Emilie Mehl, İtalya'da tatil yaparken çektirdiği fotoğraf yüzünden eleştirildi. Paylaşılan fotoğraf ülkeyi ikiye böldü. Bakan'ın can yeleği olmadan sörf tahtasında durarak Norveç yasalarını çiğnediği öne sürüldü.

İtalya'da tatile giden Norveç Adalet Bakanı Emilie Mehl, fotoğraflarının birinde Akdeniz'de bikinisiyle bir sörf tahtası üzerinde kürek yaparken görüldü. Adalet Bakanı Emilie Enger Mehl'in can yeleği olmadan sörf tahtasında durarak Norveç yasalarını çiğnediğini bildirdi. Ancak Mehl, fotoğrafın İtalya'da tatildeyken çekildiğini belirtti.

Öte yandan Mehl'in büyük beğeni toplayan fotoğrafına ülkesinin muhalefeti çok sert tepki gösterdi. Mehl ise kendini "Fotoğraf, yüzdüğüm ve arkadaşlarımla iyi vakit geçirdiğim İtalya'da tatilde çekildi." sözleriyle savundu. Mehl, Dagbladet haber sitesine verdiği demeçte; Tatildeyken veya seyahat ederken her zaman yerel talimatları uygularım" diyor ve şöyle devam ediyor. Herkese hem karada hem de suda iyi ve güvenli bir yaz diliyorum" dedi.

 

 

Fotoğraf: Instagram

HABERE YORUM KAT