Baba Vanga'nın 2024 kehanetlerinden ikisi şimdiden çıktı

Baba Vanga'nın 2024 kehanetlerinden ikisi şimdiden çıktı

Balkanların Nostradamus'u olarak anılan Baba Vanga'nın 2024 kehanetlerinden ikisinin 2024’e girmeden gerçekleştiği gündeme geldi. Kimilerine göre ise bu doğru değil…

1996 yılında hayata gözlerini yuman Baba Vanga, günümüzde yaşananlara yönelik yaptığı kehanetler ile adını ölümsüzler listesine yazdırmış durumda.

Özellikle geçtiğimiz yıllarda yaşanan pandemi ve benzer felaketlere yönelik isabetli tahminleri ile milyarlarca insanda büyük bir korkuya neden olan Baba Vanga, 2024 yılı için de iyimser tahminlerde bulunmadı.

Vanga'nın bugüne kadar yaptığı tahminlerin 11 Eylül ve Ukrayna-Rusya savaşına yönelik tam isabetli olduğu ve pandemi sürecini de anlattığı iddiası savunulurken, mistik kahin 2024 yıl için de tüyler ürperten kehanetlerde bulundu.

Vanga, kötü haberlerin yanı sıra kanser gibi ölümcül hastalıklara da kesin çözümler bulunacağını söyledi.

PUTİN'E SUİKAST DÜZENLENECEK

Baba Vanga, 2024 yılı için Putin'e yönelik bir suikast girişimi yaşanacağını öngörüyor olsa da, astrologlar bu kehanetin yaz aylarında Rusya'da yaşanan ve Yevgeniy Prigojin'in liderliğinde düzenlenen darbe girişimi ile ilintili olabileceğini savunuyor.

Özellikle kehanette "Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e kendi ülkesinden biri tarafından suikast girişiminde bulunulacağının" söyleniyor olması, Baba Vanga'nın Prigojin tarafından yapılan girişimi önceden haber verdiği şeklinde yorumlanmakta.

Buna karşın bu görüşe katılmayanlar ve 2024 yılında Putin'e yeni bir suikast girişimi olabileceğini düşünenler de bulunuyor.

KANSERİN TEDAVİSİ BULUNACAK

Kahin, daha önce tedavisi mümkün olmadığı düşünülen hastalıklar için yeni tedaviler ve çareler geliştirileceğini öngördü. Alzheimer ve kanser hastalığının tedavisinde, milyonlarca insana umut verecek büyük bir gelişme olacağını öngördü.

Bu iddiaların yer aldığı 2024 yılına günler kala ise kanser konusunda dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Bugün yapılan açıklamada, dünyaca ünlü şirket Bristol Myers Squibb, kanser tedavisine yönelik ilaçlar geliştiren RayzeBio'yu yaklaşık 4,1 milyar dolara satın alacağını duyurdu.

HABERE YORUM KAT