'Astral seyahat ile uzaya gittim' diyen Yusuf Güney: Şamanlardan eğitim aldım

'Astral seyahat ile uzaya gittim' diyen Yusuf Güney: Şamanlardan eğitim aldım

Geçtiğimiz günlerde ''Astral seyahatle uzaya gittim, geldim'' diyen Yusuf Güney, “Koca koca insanlar sözlerimi çarpıttı'' diyerek kendisine yönelik eleştirilere cevap verdi.

Hürriyet’ten Behlül Aydın’ın haberine göre, “Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Uzayla ilgili birçok bilgiyi NASA benden sonra açıkladı” sözleriyle gündem olan şarkıcı Yusuf Güney, önceki gün Ortaköy’de görüntülendi.

''ÜLKE BUNA HAZIR DEĞİLMİŞ''
Şarkıcı, sosyal medyada yapılan yorumların kendisini üzdüğünü söyledi.


 
Güney, ''Koca koca insanlar sözlerimi çarpıttı. Üzüldüğüm nokta, aşağılayıcı yorumlar yapmaları oldu. Bunlar hiç hoş değil. Genel kültür ve IQ seviyesi bu kadar mı düşük olur! Hiç mi araştırmadınız, hiç mi metafizik duymadınız? İnsan en azından bunları bilir.

Ama şunu gördüm, ülke bu tarz şeylere hazır değilmiş.
Söylediklerimin arkasındayım. Bu tarz işlerle ilgilenen birçok kişiden mesaj da aldım. Bunları dillendirmek büyük cesaret. Kimse konuşamıyor, çünkü direkt deli damgası yiyorsun. Ne deliyim ne veliyim. Ben ruhani benliği ile özleşmiş, kendini bulmaya çalışan, kafasındaki soruların yanıtlarını arayan biriyim'' ifadelerini kullandı.

''ŞAMANLARDAN EĞİTİM ALDIM''
Şamanlardan eğitim aldığını söyleyen Güneyi, ''Herkes astral seyahat yapar ama bilinçsizce. Ruhu bedenden ayrılır, kontrol edemez. Ben kontrol etmeyi başardım. İstediğim yere bu şekilde gidebiliyorum. 3 yıl boyunca bununla ilgili Peru’da Şamanlardan eğitim aldım. İlk seferinde Ayahuasca çayı verdiler. Çok meşakkatli iş. Eğitim lazım, inanmak lazım'' diye konuştu.

Güney ayrıca şu ifadeleri kullandı: 


 
''Astral seyahat için sessiz bir ortam gerek. Yanınızda da güvendiğiniz biri olmalı ama sizi rahatsız etmeyecek. Siz yatıp uzandığınızda onun varlığını hissedeceksiniz sadece. Benim yanımda kız arkadaşım vardı o zaman. Aramızda çok saf, temiz bir ilişki vardı. Onun sayesinde çok daha rahat çıktım.

Yakında Peru, Ekvador ve Portekiz’e gideceğim ve bu üç ülkede ciddi bir eğitim alacağım. Hatta bu konularla ilgili konferanslar da vermeyi düşünüyorum. Gençlerimizin manevi taraflarını güçlendirmemiz lazım. Yoksa ülke olarak kafayı yiyeceğiz.''

HABERE YORUM KAT