Armağan Çağlayan hastalığını gözyaşları içinde anlattı

Armağan Çağlayan hastalığını gözyaşları içinde anlattı

Geçtiğimiz günlerde akciğerinde kitle olduğu tespit edilen ve programında sağlık durumundan bahsederken duygusal anlar yaşayarak gözyaşlarına hakim olamayan Armağan Çağlayan, "Acı çekmek istemiyorum" ifadesini kullandı.

Akciğerinde kitle olduğu tespit edilen Armağan Çağlayan, kanser nedeniyle hayatını kaybeden Billur Kalkavan'ın sevgilisi Buğra Bahadırlı’ı konuk aldığı programında sağlık durumundan bahsederken duygusal anlar yaşadı. Gözyaşlarına hakim olamayan Çağlayan, "Bir tek şeyden korkuyorum. O da acı çekmek istemiyorum" dedi.

Son programında kanser nedeniyle hayatını kaybeden Billur Kalkavan'ın sevgilisi Buğra Bahadırlı ile konuşan Çağlayan, akciğerindeki kitleyi Kalkavan'ın vefat ettiği gün öğrendiğini söyledi.

Bu süreçte yaşadığı en büyük korkudan bahsederken gözyaşlarına hakim olamayan Çağlayan, "Billur Hanım'ın vefat ettiği gün benim ciğerimde bir kitle bulundu. Vefat haberini okuduğumda sanki bende o gün bir şey bulunmamış gibi hissettim çok acayip bir duygu. Ben de Billur Hanım gibi check-up yaptırdığımda öğrendim. Korkuyorum muyum? Hayır... Bir tek acı çekmek istemiyorum. Belki Billur da öyle düşünüyordu. Ama ne öyle diyorlar ne böyle diyorlar. Eğer benimki kanserse bile daha çok başı" dedi.

 

HABERE YORUM KAT