Annesini kaybeden Salih Güney'in acı günü

Annesini kaybeden Salih Güney'in acı günü

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA’da yaşayan sinema oyuncuları Salih Güney ile Mutlu Güney'in, huzurevinde kalan annesi 90 yaşındaki...

Süheyla GÖZDERELİLER/YALOVA, (DHA)- YALOVA’da yaşayan sinema oyuncuları Salih Güney ile Mutlu Güney'in, huzurevinde kalan annesi 90 yaşındaki Nermin Güney, kaldırıldığı Yalova Devlet Hastanesi'nde kurtarılamadı. Nermin Güney bugün toprağa verildi.
Sinema oyuncusu Salih Güney ve Mutlu Güney'in Çınarcık İlçesi'ndeki huzurevinde yaşayan annesi Nermin Güney, kalp yetmezliği nedeniyle kaldırıldığı Yalova Devlet Hastanesinde dün yaşamını yitirdi. Nermin Güney'in cenazesi bugün, ikindide Yalova Merkez Camii’nde getirildi. Burada taziyeleri kabul eden Salih Güney, gazetecilere "Annem huzur içinde yaşadı. Kendi isteği ile kaldığı Çınarcık’taki huzurevinde çok mutluydu. Üzerinde, 90 yaşının getirdiği yorgunluklar vardı. Organları, kalbi olsun yetersizdi. Geçtiğimiz hafta düştü ve acile kaldırıldı. Sonra tekrar huzurevine geldi. Fakat sırtında çatlaklar vardı. Çelik korseye aldılar. Yaşından dolayı zorlandı. Dün akşam tekrar acile kaldırıldı ve yoğun bakıma aldı. Maalesef kalp yetmezliği nedeniyle Yalova Devlet Hastanesi’nde vefat etti" dedi.
Nermin Güney’in cenazesi ikindide kılınan cenaze namazı ardından Yalova Şehir Mezarlığı’nda toprağa verildi.

FOTOĞRAFLI

 

[gallery ids="130938,130939,130940,130941,130942"]

HABERE YORUM KAT