Almanya'da eşinden dayak yiyen kadın, polise kenevir tarlasını ifşa etti

Almanya'da eşinden dayak yiyen kadın, polise kenevir tarlasını ifşa etti

Kassel'de bir kadın yardım istediği için polis olay yerine geldi. Ancak polis memurları olay yerine geldiklerinde beklenmedik bir şeyle karşılaştı: 32 yaşındaki adamın yatak odasında tam bir kenevir tarlası vardı!

Kassel'in Forstfeld semtinde 32 yaşındaki bir adamın karısını dövdüğü iddia edildi. Bu nedenle kadın saat 15:00 sularında acil servisi arayarak yardım istedi. Bir polis devriyesi kısa bir süre sonra olay yerine gitti ve kadını hafif yaralı halde buldu. Ancak polisler, burada beklenmedik bir şeyle de karşılaştı.

Polisin bildirdiğine göre, memurlar kapıda hemen belirgin bir esrar kokusu aldılar. Bunun üzerine daireyi aradılar ve kilerde bir torba marihuana buldular. Ama hepsi bu kadar da değildi.

BUZDOLABINDA VE DONDURUCUDA BİLE UYUŞTURUCU ÇIKTI!

Çok katlı dairede yapılan aramalarda neredeyse her odada yaklaşık yarım kilogram marihuana, esrar ve amfetamin ile "uyuşturucu ticaretinde kullanılan bir dizi eşya" bulundu. Polis, buzdolabında ve dondurucuda bile uyuşturucu buldu.

Ayrıca polis, yatak odasındaki bir çadırda, çeşitli büyüme aşamalarında 32 bitkinin yanı sıra lambalar ve havalandırma sistemleri gibi teknik ekipman barındıran bir kenevir tarlası buldu. Memurlar bitkilere, diğer uyuşturucu maddelere ve bir kelebek bıçak ve yedi cep telefonu gibi diğer eşyalara el koydu.

Polis şimdi 32 yaşındaki adamı sadece saldırıdan değil, aynı zamanda yasa dışı uyuşturucu ekimi ve kaçakçılığından da soruşturuyor.

ARTI49

HABERE YORUM KAT