Almanya'da bir postacı böyle isyan etti: "Belki bu bazı insanların gözlerini açar!"

Almanya'da bir postacı böyle isyan etti: "Belki bu bazı insanların gözlerini açar!"

Alışılmadık paket bırakma noktalarının fotoğrafları sosyal medyada yer almaya devam ediyor. Paketlerin alıcıları genellikle paylaşımlarda şikayet ediyor. Ancak paket taşıyıcılarının işi de hiç kolay değil. Bir postacı kadın ise isyan etti!

Postacılar genellikle çok fazla şeye katlanmak zorundalar. Stresli bir işin yanı sıra, kızgın ve sinirli alıcılarla da uğraşmak zorunda kalıyorlar. Bu duruma bir postacı, sosyal medyada isyan etti.

Alışılmadık paket bırakma noktalarının fotoğrafları sosyal medyada yer almaya devam ediyor. Paketlerin alıcıları genellikle paylaşımlarda şikayet ediyor. Ancak paket taşıyıcılarının işi de hiç kolay değil.

"HER ZAMAN SORUNSUZ ÇALIŞMAZ"

Bir paket taşıyıcısı hikayesini Facebook'ta yazdı ve bazı paket alıcılarının onu anlayacağını umdu.

Paylaşımına, "Biraz gevşeyeceğim" diye başlayan paket taşıyıcısı, "UPS, DHL vs. olsun, hiçbir şirket her zaman sorunsuz çalışmaz ve her zaman kara koyunlar vardır, ancak çoğu her şeyi aynı halının altına süpürür" diye yazdı. Postacıya göre, alıcılar kötü bir deneyim yaşadılar diye tüm kargo şirketlerine aynı gözle bakmamalı...

33607039-eine-postbotin-schrieb-in-einem-facebook-post-dass-sie-sich-mehr-verstaendnis-von-empfaengern-wuenschen-wuerde-qb73.jpg © Screenshot/Facebook

"BELKİ BU BAZI İNSANLARIN GÖZLERİNİ AÇAR"

Özellikle de paketler ya da mektuplar ilan edilen günde teslim edilmediğinde, kuryeler genellikle anlayışsız alıcılarla uğraşmak zorunda kalıyor. Postacı ise, "Elbette bu işi biz seçtik ama yine de bir teşekkür duymak bizi mutlu ediyor" diye yazdı. Paylaştığı fotoğrafta da belirttiği gibi, eksi beş derecede bütün gün dışarıdaydı. Postacı, "Belki bu bazı insanların gözlerini açar" dedi.

Söz konusu gün, postacı kadın on bir saatlik bir mesainin ardından tüm koli ve mektupları teslim etmeyi başaramamıştı. Postacı kadın, "Rotamdan ayrıldım ve elimde kolayca üç kutu mektup ve koli kaldı, ancak herkesin bir noktada molaya ihtiyacı var" diye yazdı.

ARTI49

HABERE YORUM KAT