Almanya'da akıl almaz hırsızlık: Rahatlığı "Yok artık" dedirtti, polis şaşkına döndü

Almanya'da akıl almaz hırsızlık: Rahatlığı "Yok artık" dedirtti, polis şaşkına döndü

Alman polisi, karşılaştığı hırsızlık olayı karşısında şaşkına döndü. Bir benzin istasyonundan içki çalan hırsız, polisler geldiğinde istasyondaki bir bankta çaldığı içkiyi içiyordu.

Almanya'da alışılmışın dışında bir hırsızlık vakası meydana geldi. Salı sabahı Bremerhaven'de bulunan Stresemannstraße'deki bir benzin istasyonuna gelen hırsız, benzinliğin market bölümünden bir şişe içki çaldı.

Genelde kaçan hırsızları aramakla uğraşan polisin işi bu sefer sanıldığından kolay oldu. Personelin ihbarı üzerine olay yerine gelen polisler, hırsızı benzinlikte oturmuş, çaldığı içkiyi içerken yakaladı.

POLİSİN KARŞISINDA SİGARA TÜTTÜRDÜ

Sabah saat 05:00 sularında meydana gelen olayda, benzinlikteki bir bankta oturan hırsız, karşısında polisi görünce de sakinliğinden ve rahatlığından taviz vermeden sigarasını içmeye ve içkisini yudumlamaya devam etti.

Polis, benzin istasyonu çalışanından, 59 yaşındaki şahsın bir gün önce de benzer şekilde hırsızlık yaptığını ve benzinlikten kovulduğunu öğrendi.

Verdiği ifadede pişman olduğunu dile getiren adam hakkında, "hırsızlık" ve "izinsiz girme" suçlarından soruşturma başlatıldı.

ARTI49

HABERE YORUM KAT