Aleyna Tilki Cüneyt Özdemir'le fena kapıştı: Düştüğü duruma üzüldüm...

Aleyna Tilki Cüneyt Özdemir'le fena kapıştı: Düştüğü duruma üzüldüm...

Şarkıcı Aleyna Tilki, son şarkısını "Coğrafya herkes için kaderdir" diyerek eleştiren Cüneyt Özdemir'e, "Coğrafya kaderdir deyip insanların potansiyelini limitlemeyin artık" şeklinde cevap verdi.

Şarkıcı Aleyna Tilki, yayınladığı 'Take It Or Leave It' şarkısının klibini "İyi bir ses, berbat bir şarkı, beter bir klip! Coğrafya herkes için kaderdir!" diyerek eleştiren gazeteci Cüneyt Özdemir'e sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Tilki, "Özdemir’e bakınca, yurt dışında yaşasa da yeteneklerini yeteri kadar geliştiremediği için kendinden gençlere karşı girdiği kompleksi görüyorum" dedi.

Aleyna Tilki, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Özdemir’e bakınca, yurt dışında yaşasa da yeteneklerini yeteri kadar geliştiremediği için kendinden gençlere karşı girdiği kompleksi görüyorum. Coğrafya kaderdir deyip insanların potansiyelini limitlemeyin artık! Bilgili biri ama bilge değil. Bilgelik kaderdir, herkeste olmaz.."

 

 

Cüneyt Özdemir, sosyal medyada gündem olan kliple ilgili "Aleyna Tilki'nin son klibini izleyince Türkiye'de kariyeri yönetilemeyen sanatçıların düştüğü hazin duruma üzüldüm. İyi bir ses, berbat bir şarkı, beter bir klip! Coğrafya herkes için kaderdir!" yazmıştı. 

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT