Aldi rakiplerini geride bıraktı: Bu üç ürün "çok iyi" derecesini aldı

Aldi rakiplerini geride bıraktı: Bu üç ürün "çok iyi" derecesini aldı

İndirim mağazası Aldi’de satılan üç ürün, uzmanlardan “çok iyi” derecesini aldı.

Alışveriş arabanızı doldurmak ve aynı zamanda tasarruf etmek istiyorsanız, size en yakın Aldi'ye gidebilirsiniz. Aldi’de satılan üç ürün hem ürün kalitesi hem de fiyat açısından Öko Test’in uzmanlarından “çok iyi” derecesini aldı.

BİRÇOK ALDİ ÜRÜNÜ TESTİN GALİBİ

İndirim marketinden alışveriş yaparken reyonlarda satılan pizza hamurunu gönül rahatlığıyla alışveriş arabanıza ekleyebilirsiniz. Pizza hamuru en yüksek notu aldı.

Aldi markası “Cucina Nobile”, Öko Test testinde birçok markalaya karşı zirveye çıktı. Ürün 600 gram hazır hamur ve domates sosu içeriyor. Fiyatı sadece 2,29 Euro olan ürün "çok iyi" olarak değerlendirildi.

İkinci bir ürün olarak Aldi’nin kendi markası olan yüz kremini sepetinize ekleyebilirsiniz. “Aqua Complete Nemlendirici Gündüz Kremi” testin galibi olan ikinci ürün. Krem yalnızca 1,95 Euroluk fiyatı ile diğer 49 markayı geride bıraktı.

Aldi'nin son test kazananı herkese hitap etmiyor, ancak müşterilerin önemli bir kısmına hitap ediyor. Bu ürün, mesane zayıflığından mustarip tüketiciler için. Aldi Süd'ün “Satessa hijyen pedleri” karşılaştırmada birinci oldu. Ürünün fiyatı yalnızca 2,15 Euro.

ARTI49

FOTOĞRAF: Unsplash

HABERE YORUM KAT