AK Partili Özhaseki'den CHP açıklaması: Onların oylarının Allah belasını versin!

AK Partili Özhaseki'den CHP açıklaması: Onların oylarının Allah belasını versin!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri'de yaptığı açıklamada CHP ve HDP'yi hedef alarak "Onların oylarının Allah belasını versin" ifadelerini kullandı.

Özhaseki, CHP'ye yönelik HDP eleştirisi yaptı 'Seçimlerde 4 tane oy alabilmek için olmadık kalıba giriyorsunuz. Lanet olsun oylarına. Onların oylarının Allah belasını versin' dedi.

Konuşmasında CHP ve HDP'yi hedef alan Özhaseki'nin açıklamaları şöyle:

"HDP'yi her fırsatta söylemeliyiz. Bir gün olsun Mecliste PKK'ya 'lanet olsun' diyemediler. 'Biz teröre karşıyız, iki taraf da silah bırakmalıdır' diyorlar. Biz bunları biliyoruz. Ana muhalefet de bunların sözcülüğünü yapmaya devam ediyor.

Genel Başkanları beyanat veriyor, '13 askerimizin katili Cumhurbaşkanıdır.' Allah seni ıslah etsin. Ne olur bir gün PKK'yı kınasan. '3 tane oy alacağım' diye bu adamlara yaltakçılık yapmasan.

Seçimlerde 4 tane oy alabilmek için olmadık kalıba giriyorsunuz. Lanet olsun oylarına. Onların oylarının Allah belasını versin. Bunları her fırsatta söylemeliyiz. Yoksa doğruları konuşmuş olmayız. Bu topraklarda fitne bitinceye kadar temizlik sürecek."

FOTO: A.A.

HABERE YORUM KAT