63 yaşındaki fenomen 26 yaşındaki adamdan çocuk bekliyor

63 yaşındaki fenomen 26 yaşındaki adamdan çocuk bekliyor

İnternet oldu sosyal medya. Sosyal medya ise çılgınlık! En son çılgınlık ise fenomen 63 yaşındaki bir kadının 26 yaşındaki bir erkekten çocuk beklemesi oldu.

İnsanlar sosyal medyadan en çılgın hayat hikayelerini paylaşmaya devam ediyor. Sonuncusu 63 yaşındaki Cheryl ve 26 yaşındaki Quran'dan oldu.

İki eş arasındaki yaş farkları alışılmadık bir şey değil. Ancak Cheryl ve Quran'ın hikayesi sıradan olmaktan çok uzak, çünkü aralarındaki yaş farkı tam 37 yıl. Ama belli ki bu yeterince sansasyonel değil. Çift, sosyal medya platformu TikTok'taki ortak hesaplarında duyurdukları gibi bir bebek bekliyor.

İkilinin 4,5 milyondan fazla takipçisinin tepkileri coşkudan şaşkınlığa kadar değişti. Takipçilerinin ortak sorusu ise "Bu nasıl mümkün olabilir" oldu. Buna ise bir video ile kendileri cevap verdiler.

@oliver6060 It’s finally happening we’re startung our family @King Quran #fyp #agegap #couplegoals #surrogacy #update #baby #finally #thankgod #love #happiness original sound - Queen cheryl

YEDİ ÇOCUK 17 TORUN

Taşıyıcı anne hamile ve çocuğu onlar için taşıyor. Ayrıca birlikte doktora gitmişler ve bebeklerinin kalp atışlarını duymuşlar. Kanıt olarak TikTok yıldızları takipçilerine pozitif gebelik testini ve ultrason muayenesinden alınan taramaları gösterdi. Cheryl bir video mesajında “Sonunda zamanı geldi, ailemizi kuruyoruz” dedi.

63 yaşındaki Cheryl'in daha önceki bir ilişkisinden yedi çocuğu ve 17 torunu bulunuyor. Genç baba TikTok'ta da coşkuluydu. Quran, “Sonunda bir ailemiz oldu” dedi.

Artı49 ailesi olarak doğacak çocuk için "Allah analı babalı büyütsün" dileklerimizi sunuyoruz!

ARTI49
Fotoğraf: © TikTok/oliver6060

HABERE YORUM KAT