• BIST 90.529
  • Altın 213,679
  • Dolar 5,3738
  • Euro 6,0725
  • Berlin 0 °C
  • Frankfurt 0 °C
  • Paris 5 °C
  • Ankara 10 °C
  • İstanbul 15 °C
  • İzmir 15 °C
  • Stockholm 1 °C

Yatırımcı Rehberi (8)

Yatırımcı Rehberi (8)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle:

Hisse adıPiyasa DeğeriHaftalık DüşükHaftalık YüksekKapanışHaftalık Değişim (%)
ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SAN.31.521.7982,8732,941,73
ADANA CIMENTO A GRUBU624.306.5416,997,097,081
ADANA CIMENTO B GRUBU414.991.8784,985,035,020,4
ADEL KALEMCILIK449.583.75018,819,0919,03-0,16
ADESE ALISVERIS MERKEZLERI TIC244.440.0001,91,971,940,52
ADANA CIMENTO C GRUBU143.841.8060,850,870,871,16
ANADOLU EFES BIRACILIK A.S.12.931.578.94321,3622,3221,84-2,15
AFYON CIMENTO907.000.0008,99,239,070,67
ATAKULE GAYRIMENKUL YAT ORT279.720.0003,113,353,337,07
AKBANK39.200.000.0009,810,089,8-2,58
AKCANSA CIMENTO SAN TIC AS2.236.101.75711,4411,7511,681,74
AK ENERJI ELEKTRIK URETIM AS787.497.1201,031,091,081,89
AKFEN HOLDING A.S.2.831.139.0000
AKFEN GAYRIMENKUL YAT ORT263.120.0001,421,471,430
AKSIORTA A.S.997.559.9993,23,353,26-1,21
AKDENIZ GUVENLIK HIZMETLERI A.S.84.940.0002,692,812,740
AKMERKEZ GAYRIMENKUL YAT ORT796.704.32020,2822,221,38-1,84
AKYUREK TUKETIM URUNLERI PAZ DAG16.130.3590,340,350,350
AKSA AKRILIK A.S.2.475.300.00013,2413,7213,38-0,89
AKSEL ENERJI YATIRIM HOLDING4.400.0000,540,560,551,85
AKSA ENERJI URETIM A.S.2.391.359.5603,854,043,9-2,99
AKIS GAYRIMENKUL YAT ORT1.328.983.8163,053,23,09-1,9
AKSU ENERJI VE TIC A.S.97.634.88011,611,9411,69-1,76
ALARKO HOLDING1.278.231.2405,685,815,72-0,69
ALBARAKA TURK KATILIM BANKASI1.152.000.0001,261,31,280
ALARKO CARRIER SAN VE TIC A.S.562.140.0005254,252,05-3,16
ALCATEL LUCENT TELETAS TELEKOM446.996.5501112,311,554,15
ALARKO GAYRIMENKUL YAT ORT438.386.68140,9642,7641,16-3,29
ALKIM KAGIT SANAYI VE TIC A.S.315.525.0005,866,096,010,84
ALKIM ALKALI KIMYA A.S.636.916.00025,5226,625,76-2,79
ALTINYAG KOMBINALARI A.S.44.400.0000,730,810,74-5,13
ANADOLU CAM1.589.520.0003,533,653,580
ANEL ELEKTRIK PROJE TAAHHUT A.S.277.200.0002,372,572,525,88
ANEL TELEKOMINIKASYON40.500.0000,810,820,810
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK2.382.200.0005,425,545,541,65
MARKA YATIRIM HOLDING A.S.46.178.0001,982,22,27,32
ANADOLU SIGORTA A.S.1.410.000.0002,752,842,821,08
ARBUL ENTEGRE TEKSTIL ISLETMELER10.800.0000
ARCELIK17.609.477.02225,726,526,060
ARENA BILGISAYAR A.S.134.720.0004,154,284,210,96
ARMADA BILGISAYAR A.S.142.560.0005,926,025,94-1
ARSAN TEKSTIL TIC A.S.131.269.5001,531,571,55-0,64
ARTI YAT HOLDING A.S.6.300.0000,610,670,63-4,55
ASIL CELIK SANAYI VE TICARET A.S669.906.1653,73,720
ASELSAN21.860.000.00021,8622,2421,86-1
ASLAN CIMENTO A.S.2.784.220.00038,0638,7238,14-0,16
ANADOLU ISUZU OTOMOTIV553.560.0006,56,76,59-0,6
ASYA KATILIM BANKASI A.S.783.000.0000
ATA GAYRIMENKUL YAT ORT99.275.0003,914,494,186,09
AKIN TEKSTIL A.S.257.039.9999,7510,2110,23,55
ATLAS MENKUL KIYMET YAT ORT25.200.0001,231,341,261,61
ATLANTIK PETROL URUNLERI16.635.4741,341,381,360
ATLANTIS YATIRIM HOLDING A.S.4.800.0000,590,610,60
AVRASYA GAYRIMENKUL YAT ORT372.960.00055,85,183,6
AVRUPA YATIRIM HOLDING18.924.0002,232,432,28-0,87
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT A.S.2.409.560.00019,521,1820,424,56
AVOD KURUTULMUS GIDA VE TARIM50.849.9991,111,161,130,89
AVRASYA PETROL VE TURISTIK TESIS96.750.0002,142,252,15-0,46
ALTINYUNUS CESME104.563.6806,146,96,24-0,95
AYEN ENERJI A.S.815.871.7704,534,784,773,7
AYES CELIK HASIR VE CIT SAN. A.S22.542.3001,481,50
AYGAZ4.680.000.00015,2915,715,6-0,26
BAGFAS523.350.00011,5811,7911,63-0,26
BAK AMBALAJ SAN VE TIC A.S.192.960.0005,155,45,363,47
BAKANLAR MEDYA A.S.4.340.8500
BALATACILAR BALATICILIK9.838.0800,550,630,610
BANVIT VITAMINLI YEM SAN TIC1.301.306.76212,7113,0913,010,77
BASTAS BASKENT CIMENTO346.000.4852,632,672,630,38
BEYAZ FILO OTO KIRALAM328.425.0008,919,119,061,68
BOSCH FREN SISTEMLERI357.250.000142,5143,8142,90,14
BIM BIRLESIK MAGAZALAR A.S.19.809.900.0006465,565,250,31
BISAS TEKSTIL SANAYI VE TICARET20.580.0000,981,010,98-2,97
BIZIM TOPTAN SATIS MAGAZALARI AS482.000.00011,912,4212,050,58
BESIKTAS FUTBOL YAT SAN VE TIC1.051.200.0004,324,454,380,69
BILICI YATIRIM SANAYI VE TIC AS72.000.0001,541,631,61,91
BMEKS BILGI ISLEM VE DIS. TIC.67.200.0000,560,630,56-11,11
BOMONTI ELEKTRIK MUH. A.S.19.550.0001,11,181,154,55
BANTAS BANDIRMA AMBALAJ SANAYI T82.882.5002,532,642,57-1,91
BOLU CIMENTO852.250.2135,885,975,950,68
BOSSA TIC VE SAN ISLETMELERI428.760.0003,954,013,970,51
BOYNER MAGAZACILIK487.971.0000
BOYNER PERAKENDE YAT.2.317.232.00039,7441,540,16-0,3
BRISA2.187.687.9937,057,197,170,56
BIRKO BIRLESIK KOYUNLULAR58.800.0000,470,50,492,08
BERKOSAN YALITIM TECRIT MAD30.264.0001,931,971,94-1,52
BIRLIK MENSUCAT A.S.27.121.4161,631,731,650
BORUSAN MANNESMAN BORU SAN VE TI1.194.952.5008,318,638,43-0,24
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA AS1.170.000.00041,044241,6-0,19
BATISOKE SOKE CIMENTO SANAYI176.400.0002,222,272,240,45
BATICIM BATI ANADOLU CIMENTO537.600.0006,637,096,721,05
BURSA CIMENTO604.208.2635,75,795,71-0,87
BURCELIK33.527.5203,774,083,981,79
BURCELIK VANA SAN TIC AS15.136.2042,012,072,060,49
COCA COLA ICECEK A.S.10.271.492.17740,064240,38-3,54
CELIK HALAT65.175.0003,774,033,953,13
CEMAS DOKUM SANAYII AS436.080.0001,781,961,840
CEMTAS461.458.8574,24,624,577,17
CIMSA CIMENTO2.045.178.45115,115,5115,14-0,26
CELEBI HAVA SERVISI A.S.660.960.00025,8628,5227,2-2,3
CIMBETON HAZIRBETON VE PREFABRIK64.074.00036,0236,4836,2-0,28
CIMENTAS980.015.2111111,611,25-1,66
COMPONENTA DOKUMCULUK TIC VE SAN290.774.8804,294,54,35-2,03
COSMOS YATIRIM HOLDING A.S.6.000.0000,961,0513,09
CREDITWEST FACTORING140.000.0001,721,761,750
CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TI4.620.000.0006,66,716,6-0,15
CUHADAROGLU METAL229.425.0003,23,373,22-3,3
DAGI YATIRIM HOLDING A.S.15.444.0001,41,541,43-0,69
DAGI GIYIM SAN VE TIC AS66.249.0001,521,651,53-2,55
DARDANEL ONENTAS GIDA A.S.127.343.3891,892,492,3929,89
DENIZLI CAM66.900.00011,1511,3211,15-0,62
DENGE YATIRIM HOLDING A.S.35.750.0003,183,333,250,31
DENIZBANK A.S.12.203.248.0003,6743,68-3,92
DERIMOD42.012.0007,717,927,78-1,39
DESA DERI SANAYI VE TIC A.S.52.667.5401,051,081,070
DESPEC BILGISAYAR PAZ. VE TIC.85.100.0003,683,783,7-1,6
DEVA HOLDING794.076.5723,934,063,97-1,24
DATAGATE BILGISAYAR MALZ TIC AS151.200.00055,385,04-5,44
DOGUS GAYRIMENKUL YAT ORT1.032.544.2143,023,193,111,97
DOGTAS KELEBEK MOBILYA A.S.901.090.6954,054,544,314,61
DOGAN GAZETECILIK AS299.250.0002,833,052,850,71
DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SAN TIC10.796.5001,481,641,51-0,66
DITAS DOGAN YEDEK PARCA63.500.0006,156,666,352,42
MISH DEKORASYON5.681.7700,230,250,254,17
DEMISAS DOKUM EMAYE MAMUL57.400.0001,531,811,64-2,96
DOGUS OTOMOTIV2.072.400.0009,369,799,42-0,53
DOGAN BURDA DERGI YAYINCILIK88.211.8794,445,194,51-0,44
DOCO AKTIENGESELLSCHAFT2.436.974.400248,5256,9250,1-1,03
DOGUSAN BORU SANAYII VE TICARET29.200.0001,411,571,462,82
DOGAN HOLDING1.936.534.1200,730,750,74-1,33
DURAN DOGAN BASIM VE AMBALAJ48.899.2002,8832,952,08
DYO BOYA FABRIKALARI SAN TIC AS340.000.0003,263,483,43,34
DENIZ GAYRIMENKUL YAT ORT107.500.0002,152,592,15-12,96
ECZACIBASI YAT ORT32.340.0001,491,561,543,36
ECZACIBASI ILAC3.241.279.8004,54,894,734,88
ECZACIBASI YATIRIM999.600.0009,339,79,521,49
EDIP GAYRIMENKUL YATIRIM SAN TI72.800.0001,111,171,12-3,45
EGELI CO YATIRIM HOLDING A.S.8.400.0000,150,210,2131,25
EGELI CO TARIM GIRISIM SER YAT O13.420.0000,590,650,611,67
EGE ENDUSTRI742.455.000235,3241,7235,7-0,97
EGE GUBRE265.000.00026,0227,1626,5-0,15
EGELI CO B TIPI MK YAT ORT10.800.0000,460,570,548
EGE PROFIL TICARET VE SAN A.S.705.256.0008,799,568,86-6,24
EGE SERAMIK342.000.0004,454,654,560,44
EMLAK KONUT GARIMENKUL YAT ORT11.172.000.0002,932,992,940,34
EKIZ YAG VE SABUN SANAYII A.S.3.229.9780,440,450,450
EMEK ELEKTRIK A.S.32.562.0001,311,351,340,75
EMINIS AMBALAJ76.216.9525,115,475,230,97
ENKA INSAAT VE SANAYI A.S.24.702.000.0005,35,485,37-0,92
EGEPLAST EGE PLASTIK82.000.00045,254,1-21,15
ERBOSAN345.042.00065,4572,0566,1-6,77
EREGLI DEMIR CELIK24.675.000.0006,467,127,059,13
ERSU MEYVE VE GIDA SAN A.S.34.560.0000,9410,962,13
ESCORT TEKNOLOJI YATIRIM A.S.67.989.2561,271,491,365,43
ESEM SPOR GIYIM SANAYII3.329.0000,230,250,254,17
ETILER GIDA VE TICARI YATIRIMLAR139.500.000121412-10,78
EURO TREND YAT ORT16.200.0000,80,840,81-2,41
EURO YATIRIM HOLDING AS42.000.0000,670,720,71,45
EURO KAPITAL YAT ORT16.600.0000,830,860,83-3,49
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORT19.400.0000,961,020,97-1,02
FTSE IST. BONO FBIST BYF267,5268,3267,9-0,04
FENERBAHCE FUTBOL A.S.1.045.740.00035,9236,3436,060
FENIS ALUMINYUM12.107.4170
FINANS FINANSAL KIRALAMA540.500.0004,64,724,72,17
FINANSBANK17.167.500.0005,265,595,452,64
FLAP KONGRE TOPLANTI HIZMETLERI81.250.0002,953,663,255,86
FEDERAL MOGUL IZMIT PISTON PIM191.308.98613,3313,5213,4-0,67
FRIGO PAK GIDA MADDELERI4.345.0000,790,80,791,28
FORD OTOMOTIV SANAYI15.075.093.60042,5243,842,96-0,97
T. GARANTI BANKASI41.118.000.0009,719,979,79-0,1
GARANTI FAKTORING HIZMETLERI236.115.0002,773,022,976,45
GEDIK GIRISIM SERMAYESI YAT ORT23.600.0001,151,211,180,85
GEDIK YATIRIM MENKUL DEGERLER158.371.2002,282,352,352,17
GIMSAN GEDIZ IPLIK MENSUCAT SAN0
GEDIZ AMBALAJ SANAYI VE TIC A.S.49.455.3608,468,78,48-1,85
GENTAS GENEL METAL SAN VE TIC139.700.0001,251,281,270
GEN YATIRIM HOL A.S.4.000.0000
GERSAN ELEKTRIK SANAYI VE TIC94.500.0001,882,021,89-5,97
GLOBAL MENKUL DEGERLER A.S.17.600.0000,430,450,442,33
GULER YAT HOLDING25.440.0001,511,661,590
GLOBAL YATIRIM HOLD A.S.938.558.6202,863,022,88-3,03
FINANS PORTFOY GUMUS BYF12,5712,8212,64-0,08
GENPOWER HOLDING A.S.16.150.0000
BIZIM PORTFOY ALTIN BYF131,2132,9131,25-0,98
GOLTAS GOLLER BOLGESI CIMENTO SN559.440.00077,3579,1577,7-0,89
GOODYEAR1.212.300.0004,214,554,495,9
GOZDE GIRISIM SERMAYESI1.070.299.9992,632,82,781,09
GARANTI YATIRIM ORTAKLIGI23.360.0000,720,740,730
GSD DENIZCILIK GAYRIMENKUL INS73.575.0061,411,491,41-1,4
GSD HOLDING297.000.0000,640,680,66-1,49
GALATASARAY A.S.618.181.20028,3229,8628,56-2,53
GUBRE FABRIKALARI1.666.660.0004,95,024,991,63
GUNES SIGORTA429.300.0001,561,631,59-1,24
GEDIK YATIRIM HOLDING A.S.41.400.0001,351,431,381,47
T HALK BANKASI A.S.16.437.500.00012,9413,2313,150,84
HALK SIGORTA A.S.353.460.0002,642,742,74-0,72
HATEKS HATAY TEKSTIL ISLETMELERI95.970.0004,544,644,57-0,65
HEDEF GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT106.600.0004,095,555,3330
HEKTAS360.320.9084,74,824,75-0,84
HALK GAYRIMENKUL YAT ORT829.500.0001,041,071,050
HURRIYET GAZETECILIK436.080.0000,780,820,790
HAZNEDAR REFRAKTER SANAYI70.087.5000
ICBC Turkey Bank2.717.600.0003,074,193,16-23,11
IDEALIST GMYO26.100.0002,612,872,61-6,45
ISIKLAR ENERJI YAPI HOL A.S.97.281.2290,340,360,34-2,86
IHLAS EV ALETLERI76.548.0000,380,420,40
IHLAS GAZETECELIK84.000.0000,660,710,76,06
IHLAS HOLDING308.256.0000,380,40,390
IHLAS GAYRIMENKUL64.429.4550,790,830,81-1,22
IHLAS YAYIN HOLDING A.S.80.000.0000,380,40,42,56
INDEKS BILGISAYAR A.S.631.680.00011,2711,8611,28-3,75
INFO YATIRIM A.S.24.746.2151,331,391,34-1,47
INTEMA INSAAT VE TESISAT93.263.40018,5519,1919,191,32
IPEK DOGAL ENERJI KAYNAK ARAST.631.278.9142,122,462,4313,02
T. IS BANKASI A GRUBU14.800.00014500148000
ISBIR HOLDING A.S.66.679.200102,21081050,96

(Sürecek)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 +49 | Sitemizde yer alan haber içerikleri ve görseller site yönetiminden yazılı izin alınmadan, kaynak gösterilse dahi yayımlanamaz.
Faks : +49 (0) 615098 03 05