Yatırımcı Rehberi (8)

Yatırımcı Rehberi (8)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım2,43-7,6030,65
Acıpayam Selüloz7,58-0,9219,00
Adana Çimento (A)9,852,181,44
Adana Çimento (B)7,002,04-1,82
Adana Çimento (C)2,00-3,38-10,31
Adel Kalemcilik11,86-5,35-24,46
Adese Alışveriş Ticaret1,460,002,22
Afyon Çimento2,856,3425,09
Ak Enerji1,01-0,98-7,34
Akbank5,56-5,60-31,44
Akçansa7,65-8,82-21,09
Akdenız Güvenlık Hız.1,784,09-15,64
Akfen GMYO2,91-1,69-28,15
Akın Tekstil13,388,78-2,97
Akiş GMYO3,270,93-19,06
Akmerkez GMYO28,4013,6026,76
Aksa6,15-2,84-12,18
Aksa Enerji4,025,515,79
Aksigorta5,85-1,687,98
Aksu Enerji9,56-3,14-35,71
Alarko Carrıer52,801,34-12,00
Alarko GMYO14,35-0,21-5,48
Alarko Holding4,540,22-23,70
Albaraka PY Batışehir GMYF1.231,800,000,89
Albaraka PY Dükkan GMYF1.166,600,000,93
Albaraka PY One Tower GMYF1.181,100,000,93
Albaraka Türk1,280,79-16,34
Alcatel Lucent Teletaş18,70-2,2555,32
Alkim Kağıt9,4440,0674,18
Alkim Kimya13,1837,39112,51
Altınyağ1,3455,81226,83
Altınyunus Çeşme25,80-6,18158,26
Anadolu Cam4,05-1,46-7,11
Anadolu Efes17,04-7,29-26,17
Anadolu Grubu Holding15,90-4,22-9,61
Anadolu Hayat Emek.6,41-0,775,34
Anadolu Isuzu11,26-4,09-7,48
Anadolu Sigorta4,99-1,3820,14
Anel Elektrik3,610,8412,46
Arçelik15,40-6,10-26,10
ARD Bilişim Teknolojileri34,0822,15
Arena Bilgisayar15,5811,21113,86
Armada Bilgisayar22,20-3,3935,45
Arsan Tekstil3,98-1,4911,17
Artı Yatırım Holding2,6633,00228,40
Aselsan26,50-2,3626,55
Aslan Çimento37,00-0,64-7,41
Ata GMYO3,55-1,93-21,63
Atakule GMYO1,55-2,52-19,27
Atlantis Yatırım Holding1,480,6848,00
Atlas Yat. Ort.1,412,17-2,08
AvivaSA Emeklilik Hayat12,80-4,48-4,52
Avrasya GMYO1,756,0615,89
Avrasya Petrol ve Tur.2,183,8119,78
Avrasya Stratejik GMYF1.427,30-0,0611,00
Avrupa Yatırım Holding1,467,35-5,19
Ayen Enerji3,170,00-8,65
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,409,099,59
Aygaz10,05-2,52-17,26
Bagfaş16,17-2,88-3,86
Bak Ambalaj8,504,0415,65
Balatacılar Balatacılık2,22-9,0279,03
Bantaş Ambalaj3,042,3620,63
Banvit26,00-1,3740,01
Baştaş Başkent Çimento2,84-0,709,65
Batı Çimento2,75-4,18-16,92
Batısöke Çimento1,16-1,69-11,45
Bera Holding3,76-2,59-2,34
Berkosan Yalıtım3,40-5,0324,09
Beşiktaş Futbol Yat.2,11-1,40-13,88
Beyaz Filo3,630,8314,87
Bilici Yatırım7,000,0060,18
Bim Mağazalar51,00-7,869,30
Birko Mensucat0,4532,3545,16
Birlik Mensucat1,48-0,6729,82
Bizim Mağazaları12,70-1,5513,70
Bolu Çimento4,613,36-1,91
Bomonti Elektrik4,6744,14264,84
Borusan Mannesmann9,05-5,63-20,96
Borusan Yat. Paz.58,90-6,14-1,69
Bosch Fren Sistemleri265,40-2,64-7,78
Bossa9,080,3312,66
Brisa8,70-8,03-7,24
Burçelik7,24-2,8224,61
Burçelik Vana18,12-6,6086,61
Bursa Çimento3,85-1,79-3,83
Carrefoursa7,47-5,5658,60
Casa Emtia Petrol16,4812,3475,51
Ceo Event Medya3,6914,600,76
Coca Cola İçecek36,30-1,41-6,20
Cosmos Yat. Holding3,2214,1857,84
Credıtwest Faktorıng2,353,98-18,40
Çelebi89,15-1,82-12,68
Çelik Halat9,48-2,3745,85
Çemaş Döküm1,04-1,89-17,03
Çemtaş6,84-3,66-15,86
Çimbeton48,904,5818,52
Çimentaş20,9421,9639,60
Çimsa7,55-2,83-16,85
Çuhadaroğlu Metal2,883,60-9,72
Dagi Giyim2,706,308,00
Dagi Yatırım Holding3,407,2650,44
Dardanel7,759,00104,49
Datagate Bilgisayar8,19-10,004,87
Demısaş Döküm3,882,1111,49
Denge Holding1,416,822,92
Deniz GMYO4,092,25-19,01
Denizli Cam7,36-0,94-11,75
Derimod6,76-3,43-5,32
Derlüks Deri3,959,12-3,19
Desa Deri4,34-1,59-4,41
Despec Bilgisayar5,38-3,4126,89
Deva Holding14,40-11,1161,29
Diriteks Diriliş Tekstil1,0124,6929,49
Ditaş Doğan16,342,1271,73
DO-CO332,70-6,47-41,01
Doğan Burda9,4920,1356,34
Doğan Holding1,884,444,71
Doğtaş Kelebek Mobilya1,798,488,48
Doğusan2,06-0,48-0,96
Doğuş GMYO5,02-2,1410,82
Doğuş Otomotiv9,17-13,16-3,68
Döktaş Dökümcülük25,24-4,39-20,24
Duran Doğan Basım17,80-2,5226,78
Dyo Boya4,63-7,21-5,51
Eczacıbaşı İlaç4,49-6,0722,99
Eczacıbaşı Yatırım9,62-3,80-0,13
Edip Gayrimenkul1,882,1735,25
Ege Endüstri526,70-4,39-6,38
Ege Gübre52,55-2,235,52
Ege Profil12,503,734,43
Ege Seramik3,960,516,74
Egeli & Co Tarım Girişim1,1356,94253,12
Egeli&Co Enerji Yatırım1,0655,88171,79
Egeli&Co Yatırım Holding0,6854,55240,00
Egeplast13,20-6,255,60
Ekiz Kimya15,6960,762472,13
Emek Elektrik1,79-3,7612,58
Eminiş Ambalaj2,554,0867,76
Emlak Konut GMYO1,22-2,40-16,44
Enerjisa Enerji7,46-3,1210,75
Enka İnşaat6,212,64-0,67
Erbosan18,13-5,18-27,42
Ereğli Demir Çelik8,05-0,49-10,95
Ersu Gıda5,25-10,87153,62
Escort Teknoloji4,003,63187,77
Etiler Gıda2,92-2,9919,18
Euro Kapital Yat. Ort.1,80-4,767,78
Euro Trend Yat. Ort.1,483,5018,40
Euro Yat. Ort.1,68-2,3342,37
Euro Yatırım Holding1,42-0,70-5,33
Fenerbahçe Futbol10,320,29-28,68
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,56-1,11-22,10
F-M İzmit Piston50,100,325,78
Fonet Bilgi Teknolojileri10,024,1630,30
Ford Otosan54,85-13,35-17,04
Formet Çelik Kapı4,2516,4441,67
Frigo Pak Gıda13,363,573,09
Galatasaray Sportif2,54-1,5525,12
Garanti Bankası7,86-5,76-29,44
Garanti Faktoring4,27-2,7310,34
Garanti Yat. Ort.1,450,6934,26
Gedik Y. Men. Değ.20,4010,27264,29
Gedik Yatırım Holding26,6644,26246,68
Gediz Ambalaj8,274,5522,34
Gentaş2,04-5,99-6,85
Gersan Elektrik3,356,015,02
Global Men. Değ.3,0843,9363,83
Global Yat. Holding3,13-4,28-35,73
Good-Year4,40-9,658,64
Göltaş Çimento14,65-6,21-17,65
Gözde Girişim3,77-2,84-26,65
GSD Denizcilik2,46-1,99-3,91
GSD Holding1,608,117,38
Gübre Fabrik.15,92-0,5076,11
Güler Yat. Holding16,7360,87724,14
Güneş Sigorta3,052,0139,91
Halk GMYO1,420,7116,39
Halk Sigorta3,99-12,11101,52
Hatay Tekstil9,204,3133,92
Hedef Girişim2,395,75-8,43
Hektaş12,80-5,8859,60
HUB Girişim21,880,64133,05
Hürriyet Gzt.1,4212,7024,56
ICBC Turkey Bank4,21-3,00-20,11
İdealist Danışmanlık3,233,86-2,71
İdealist GMYO3,270,316,86
İhlas Ev Aletleri1,740,58-44,41
İhlas Gayrimenkul1,102,80-8,33
İhlas Gazetecilik3,75-3,10-44,93
İhlas Holding0,661,54-27,47
İhlas Yayın Holding0,9611,63-5,88
İndeks Bilgisayar8,88-8,36-8,45
Info Yatırım5,77-0,86-35,17
İntema9,093,18-1,84
İpek Doğal Enerji12,935,1267,49
İskenderun Demir Çelik6,900,44-13,86


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT