Kızılırmak derneklerinden Taşdelen’e plaket

Kızılırmak derneklerinden Taşdelen’e plaket

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen kahvaltıda sivil toplum kuruluşları ile bir araya...

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen kahvaltıda sivil toplum kuruluşları ile bir araya geldi. Başkan Taşdelen'e Çankaya'ya hizmetlerinden dolayı Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonu tarafından teşekkür plaketi verildi.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Kızılırmak dernekleri üyeleriyle bir araya geldi. Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonunun Dikmen Vadisi'nde düzenlediği kahvaltıya katılan Taşdelen, derneklerin yönetici ve üyeleriyle bir süre sohbet etti. Sivil toplum kuruluşları ile sık sık bir araya gelen Taşdelen'e hizmetlerinden dolayı federasyon tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Çankaya Belediyesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade eden Federasyon Başkanı Murat Akyüz, hayata geçirilen projelerden büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.

Vatandaşa ulaşmanın en önemli yapı taşlarından birinin sivil toplum örgütleri olduğunun altını çizen Çankaya Belediye Başkanı Taşdelen, "Sivil toplum kuruluşlarının fikir ve önerileri bizim için çok değerli. O nedenle her fırsatta ilçemizdeki dernek ve federasyonlarla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Yaşadığımız ortamda birlikte çalışmak bir zorunluluktur. Birlikte mücadele ederek daha güçlü kalacağımıza inanıyorum. Toplumsal dayanışmaya verdiği destekten dolayı Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonuna teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

İHA

HABERE YORUM KAT