• BIST 98.466
  • Altın 225,391
  • Dolar 5,7085
  • Euro 6,6128
  • Berlin 18 °C
  • Frankfurt 22 °C
  • Paris 23 °C
  • Ankara 25 °C
  • İstanbul 18 °C
  • İzmir 22 °C
  • Stockholm 12 °C

Borsada Günün İlk Yarısı (2)

Borsada Günün İlk Yarısı (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
IS FINANSAL KIRALAMA A.S.2,940,00+110,97
IS GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI0,95+1,06-22,36
IS GIRISIM SERMAYESI YAT ORT1,61+0,63-7,47
IS YATIRIM MENKUL DEG2,13-0,47-0,11
IS YATIRIM ORTAKLIGI0,79+1,28+0,12
ISBIR HOLDING A.S.193,50+0,26+4,54
ISIKLAR ENERJI YAPI HOL A.S.0,25-3,85-37,50
ITTIFAK HOLDING A.S.2,96+0,34+27,04
IZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SAN1,77-0,56-6,84
IZMIR DEMIR CELIK2,32+0,43-28,40
IZMIR FIRCA SANAYI TICARET AS9,38+0,75+1,41
IZOCAM22,02-0,72-16,72
JANTSA JANT SANAYI24,500,00-20,32
KAPITAL YAT HOL A.S.2,53-2,32+104,03
KAPLAMIN AMBALAJ SAN TIC A.S.3,510,00-10,46
KARAKAS ATLANTIS KIY MAD A.S.0,000,00
KARDEMIR A GRUBU3,08+0,33+4,41
KARDEMIR B GRUBU3,08+0,65+5,12
KARDEMIR D GRUBU4,17+0,72+29,91
KAREL ELEKTRONIK SAN TIC A.S.5,31+4,53-8,61
KARSAN OTOMOTIV SAN TIC A.S.1,310,00-16,03
KARSU TEKSTIL A.S.1,03-1,90-47,98
KARSUSAN KARADENIZ SU URUNLERI5,50-0,90+11,11
KARTONSAN263,50+2,81-5,30
KATMERCILER EKIPMAN A.S.6,88-0,43-42,47
KENT GIDA MADDELERI SANAYI A.S.145,70+0,34+6,74
KEREVITAS GIDA1,840,00-56,92
KERVANSARAY YAT. HOL.0,390,00+11,43
KILER GAYRIMENKUL YAT. ORT. A.S.1,93+2,66-47,27
KIPA TICARET A.S.1,98-1,00-23,26
KLIMASAN KLIMA SAN TIC A.S.4,44+0,68-24,10
KOC HOLDING14,12-0,56-21,94
KONFRUT GIDA SAN VE TIC A.S.19,03+1,06+33,08
KONYA CIMENTO191,50+2,24-22,52
KORDSA TEKNIK TEKSTIL6,08+1,84-17,19
KORFEZ GMYO1,230,00-25,90
KOZA ALTIN ISLETMELERI A.S.37,06-1,59-2,98
KOZA ANADOLU METAL MADENCILIK IS6,47-1,82+0,47
KRISTAL KOLA VE MESRUBAT SAN1,19+1,71-33,89
KRON TELEKOM HIZ A.S.9,83-0,71-46,86
KUSTUR KUSADASI TURIZM ENDUSTRI11,90+11,21+25,14
KUTAHYA PORSELEN5,00-0,20-30,26
KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL2,55-0,39-38,55
LIDER FAKTORING A.S3,80+0,53-13,83
LINK BILGISAYAR SISTEMLERI9,51-3,35-33,31
LOGO YAZILIM40,98-0,53-30,25
LOKMAN HEKIM ENGURUSAG A.S.4,72+0,64-23,38
LUKS KADIFE3,830,00-18,68
MAKINA TAKIM A.S.1,29+1,57-35,50
MARDIN CIMENTO4,18+0,24-2,56
MARKA YATIRIM HOLDING A.S.0,890,00-47,34
MARMARIS ALTINYUNUS14,71+0,75-22,58
MARSHALL BOYA VE VERNIK58,95+1,03+13,80
MARTI GMYO A.S.0,610,00-71,23
MARTI OTEL ISLETMELERI A.S.0,76+1,33-17,39
MAVI GIYIM37,82-0,37-34,07
MAZHAR ZORLU HOLDING A.S.4,70-2,08+17,79
MCT DANISMANLIK A.S.26,00+3,67+333,33
MEGA POLIETILEN KOPUK SAN VE TIC2,54-3,05+122,81
MENBA HOLDING A.S.0,000,00
MENDERES TEKSTIL SAN TIC A.S.0,640,00-22,89
MENSA SINAI TICARI VE MALI YAT.0,000,00
MEPET METRO PETROL TESISLERI1,790,00-34,91
MERIT TURIZM YAT ISL AS0,000,00
MERKO GIDA SANAYI VE TICARET0,81-1,22-39,10
MERT GIDA GIYIM SANAYI VE TIC A.0,000,00
METAL GAYRIMENKUL1,140,00-12,31
METEMTUR OTELCILIK A.S.1,17-0,85-20,95
METRO TICARI MALI YATIRIMLAR1,080,00+9,09
METRO YATIRIM ORTAKLIGI1,03-0,96-52,09
MIGROS TICARET A.S.18,60+0,05-32,51
MILLIYET PAZARLAMA A.S.1,18+0,85-45,37
MISH DEKORASYON0,000,00
MMC SANAYI VE TICARI YATIRIMLAR1,20-2,44-13,67
MONDI TIRE KUTSAN1,60-0,62-11,60
NET HOLDING1,80-0,55-18,55
NIBAS NIGDE BETON SAN VE TIC AS0,800,00-14,89
NORTEL NETWORKS NETAS TELEKOM AS8,08+2,02-48,99
NUH CIMENTO SANAYI AS9,13-0,65+0,25
NUROL GAYRI MENKUL YAT ORT3,27-0,91-31,16
ODAS ELEKTRIK URETIM SANAYI AS4,24+0,24-29,33
OLMUKSA AS3,84-2,54-16,05
ORGE ENERJI ELEKTIRIK TAAHHUT AS2,43+0,83-39,91
ORMA ORMAN MAHSULLERI INTEGRE SN0,94+4,44-16,81
OSMANLI YATIRIM MENKUL DEGERLER2,49-1,19-20,70
OSTIM ENDUSTRIYEL YAT VE ISLT AS1,14+0,88-30,06
OTOKAR OTOMOTIV VE SAVUNMA SANAI70,15+1,08-41,89
OYAK YATIRIM ORTAKLIGI AS0,810,00-18,19
OYLUM SINAI YATIRIM AS1,320,00-22,35
OZAK GAYRIMENKUL YATIRIM OP2,56+0,39+9,40
OZBAL CELIK BORU SANAYI AS1,230,00-54,26
OZDERICI GAYRIMENKUL YAT ORT AS5,45-5,55+427,33
OZERDEN PLASTIK SANAYI VE TIC. A3,14+0,64+5,37
PANORA GAYRI MENKUL YAT ORT AS4,63-0,22+4,83
PARK ELEKTRIK URETIM MAD SAN2,54+0,79-39,09
PARSAN MAKINA13,91+6,35+18,89
PEGASUS HAVA TASIMACILIGI AS23,82-1,81-29,53
PENGUEN GIDA SANAYI AS1,45-1,36-34,98
PERA GAYRIMENKUL YAT ORT AS0,500,00-43,18
PERGAMON STATUS DIS TICARET A.S.5,76+1,59+50,40
PETKIM AS4,56+0,44-38,23
PETROKENT TURIZM AS46,000,00-3,12
PIMAS AS0,000,00
PINAR ET VE UN SANAYI AS7,49-0,27-18,63
PINAR SU1,51+0,67-16,11
PINAR SUT AS9,30-0,32-23,24
PLASTIKKART AS2,16-1,37-25,26
POLISAN HOLDING AS6,19-0,64-28,36
POLITEKNIK METAL SAN VE TIC AS41,98-1,13+26,07
PRIZMA PRES MATBAACILIK AS1,71-0,58+5,56
QNB FINANS FINANSAL KIRALAMA3,990,00+2,31
QNB FINANSBANK4,49+1,35-17,81
RAL YATIRIM HOLDING1,70+0,59+4,29
RAY SIGORTA AS1,07-0,93-40,88
REYSAS GAYRIMENKUL YAT ORT AS1,080,00-14,96
REYSAS TASIMACILIK VE LOJISTIK0,79-1,25-38,28
RHEA GIRISIM SERMAYESI YAT ORT0,64+1,59-42,86
RODRIGO TEKSTIL SAN VE TIC AS1,47-2,00-50,84
ROYAL HALI IPLIK TEKS MOB SN TIC0,770,00-15,38
RTA LAB BIY MAK SAN AS1,66-0,60-39,86
SAF GAYRIMENKUL YAT ORT0,000,00
SALIX YATIRIM HOLDING4,01+0,25-48,59
SANEL MUHENDISLIK ELEK. TAAHHUT1,37+1,48-19,88
SANIFOAM SUNGER SANAYI VE TIC AS1,39-1,42-17,26
SANKO PAZARLAMA ITHALAT AS2,90-0,34+2,83
SARAY MATBAA KAGIT KIRT TIC SAN0,990,00-7,48
SARKUYSAN3,240,00+3,37
SASA POLYESTER SAN AS9,26-2,42+18,20
SAY REKLAMCILIK YAPI TAAHHUT SAN1,16-0,85-30,54
SEKER FINANSAL KIRALAMA AS2,26-0,44-12,06
SEKERBANK1,140,00-37,70
SEKURO PLASTIK AMBALAJ SAN AS5,99-1,32-30,35
SELCUK ECZA DEPOSU3,74-0,27+6,79
SELCUK GIDA ENDUSTRI IHR ITH AS0,39-4,88+39,29
SENKRON GUVENLIK VE ILETISI1,050,00-43,55
SERVE KIRTASIYE1,140,00+83,87
SERVET GAYRI MENKUL YAT ORT AS2,54+1,20-16,45
SEYITLER KIMYA SANAYI A.S.7,21-2,17-19,71
SILVERLINE ENDUSTRI & TICARET AS1,22-0,81-29,80
SINPAS GAYRI MENKUL YAT ORT AS0,600,00-22,08
SODA SANAYII AS6,24+0,65+29,81
SODAS SODYUM SAN AS4,74+3,04+39,06
SOKTAS PAMUK VE TARIM URUNLERI1,25-0,79-24,70
SONMEZ FILAMENT3,43+3,94-17,35
SONMEZ PAMUKLU SANAYII AS3,47+2,66-12,37
T HALK BANKASI A.S.7,49+1,63-30,52
T. GARANTI BANKASI8,350,00-18,75
T. IS BANKASI A GRUBU16680,00+5,57-1,83
T. IS BANKASI B GRUBU0,000,00
T. IS BANKASI C GRUBU5,82+0,17-12,87
T. IS BANKASI KURUCU6761,000,00-12,60
T. SINAI KALKINMA BANKASI AS0,96-1,03-20,22
T. SISE VE CAM FABRIKALARI AS4,09+0,49-10,10
TAC TARIM URUNLERI AS1,70-0,58-30,04
TARAF GAZETECILIK0,000,00
TAT GIDA SANAYI AS4,12-0,48-19,77
TAV HAVALIMANLARI AS22,32-1,06+4,01
TAZE KURU GIDA SAN VE TIC AS6,80-1,45-16,56
TEK ART INSAAT TICARET TURIZM AS0,74+1,37-1,68
TEKFEN HOLDING AS14,32-1,85-12,58
TEKNOSA IC VE DIS TICARET AS4,11-0,96-20,19
TEMAPOL POLIMER PLASTIK & INS AS3,50+0,29-26,62
TGS DIS TICARET AS5,18-0,38+42,70
TOFAS TURK OTOMOTIV FABRIKASI AS23,78+0,42-23,65
TORUNLAR GAYRI MENKUL YAT ORT AS2,61+0,77-21,62
TRABZONSPOR SPORTIF YAT TIC AS1,26+0,80-42,73
TRAKYA CAM4,37+0,46-1,87
TRANSTURK HOLDING AS0,000,00
TSKB GAYRIMENKLUL YATIRIM ORT AS0,57-1,72-21,92
TUGCELIK ALUMINYUM METAL MAMULLERI2,35-0,42-26,10
TUKAS GIDA SANAYI VE TIC AS1,490,00-33,18
TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR SAN AS4,500,00-40,71
TUPRS TURKIYE PETROL AS112,40-0,27+4,22
TURCAS PETROL AS1,63+0,62-31,51
TURK HAVA YOLLARI AS12,75-0,70-18,74
TURK KALKINMA BANKASI A.S.3,39+3,99-38,81
TURK PRYSMIAN KABLO SIST AS1,73-5,98-30,89
TURK TELEKOMUNIKASYON AS4,890,00-24,07
TURK TRAKTOR AS49,16-0,16-30,26
TURK TUBORG9,95+1,43-1,49
TURKCELL ILETISIM HIZMETLERI AS11,52+1,77-23,69
TURKER PROJE GAYRIMENKUL VE YATI32,86-0,73-12,51
TURKIYE VAKIFLAR BANKASI TAO4,97-0,40-26,59
UFUK YATIRIM YONETIM VE GAYRIMENKUL1,76-1,12-42,67
ULASLAR TUR YAT DAY TUK MALLARI1,28+0,79-25,15
ULKER BISKUVI SANAYI AS18,46+3,13-6,15
ULUSOY ELEKTRIK IMALAT TAAHHUT V8,39+0,24-10,08
ULUSOY UN SANAYI VE TICARET A.S.1,99+0,51-28,42
UMPAS HOLDING AS0,440,00-30,16
UNYE CIMENTO4,87-0,41+17,07
USAK SERAMIK1,76-1,68-28,16
USAS YATIRIMLAR HOLDING AS0,000,00
UTOPYA TUR INSAAT ISL TIC AS3,13-1,26-30,29
UYUM GIDA0,000,00
UZERTAS BOYA SAN VE TIC AS0,91+1,11-20,18
VAKIF FINANSAL KIRALAMA AS1,85+0,54-11,06
VAKIF GAYRIMENKUL YAT ORT AS1,79+0,56-31,15
VAKIF YATIRIM ORTAKLIGI1,16+0,87-18,31
VAKKO TEKSTIL VE HAZIR GIYIM AS2,79-0,71-5,26
VANET GIDA SANAYI IC VE DIS TIC2,33+0,87-27,19
VERUSA HOLDING AS22,50-0,88-1,83
VERUSATURK GSYO A.S.2,970,00+25,85
VESTEL BEYAZ ESYA AS10,76+1,70+26,89
VESTEL ELEKTRONIK8,31-0,48+9,78
VIAGO GMYO0,000,00
VIKING KAGIT VE SELULOZ1,40-1,41+16,67
YAPI KREDI KORAY GAYRIMENKUL YO1,42+0,71-38,79
YAPI VE KREDI BANKASI AS2,33+0,87-16,69
YAPRAK SUT VE BESI CIFT SAN TIC1,98-0,50-19,06
YATAS YATAK21,04-0,85-25,65
YAYLA ENERJI URETIM TURIZM AS1,54-1,28+46,70
YENI GIMAT GAYRIMENKUL YAT OR AS8,56-1,72+2,70
YESIL GAYRI MENKUL YAT ORT AS0,420,00-33,33
YESIL YAPI ENDUSTRI AS0,43+2,38-57,84
YESIL YATIRIM HOLDING12,26-0,73-23,38
YIBITAS INSAAT MALZEME AS1850,00-2,63+2,53
YONGA MOBILYA SAN TIC AS6,79-1,88+127,38
YUNSA6,590,00+46,44
ZORLU ENERJI ELEK URET OTOPRD GR1,43+2,88-9,49

Not: Tablodaki veriler veri terminallerinden alınmıştır

(Bitti)


  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 +49 | Sitemizde yer alan haber içerikleri ve görseller site yönetiminden yazılı izin alınmadan, kaynak gösterilse dahi yayımlanamaz.
Faks : +49 (0) 615098 03 05