Borsada Günün İlk Yarısı (1)

Borsada Günün İlk Yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,640,61-15,90
Acıpayam Selüloz4,841,6851,50
Adana Çimento (A)6,530,0037,29
Adana Çimento (B)4,95-0,4053,46
Adana Çimento (C)1,93-0,5256,77
Adel Kalemcilik11,120,548,24
Adese Alışveriş Ticaret1,961,55-16,24
Afyon Çimento4,380,46-4,58
Ak Enerji0,620,00-1,59
Akbank7,261,5423,37
Akçansa6,840,594,55
Akdenız Güvenlık Hız.1,380,73-31,34
Akfen GMYO2,310,4340,00
Akın Tekstil10,450,4815,28
Akiş GMYO2,70-0,3718,47
Akmerkez GMYO20,98-0,5745,35
Aksa11,273,3069,87
Aksa Enerji2,710,001,12
Aksigorta5,081,4061,81
Aksu Enerji9,73-0,4126,04
Alarko Carrıer37,500,70-4,73
Alarko GMYO54,75-0,4529,67
Alarko Holding4,801,05146,12
Albaraka Türk1,210,83-0,82
Alcatel Lucent Teletaş8,232,1142,88
Alkim Kağıt4,590,8827,71
Alkim Kimya31,940,1948,28
Altınyağ0,42-2,33-4,55
Altınyunus Çeşme7,05-0,28127,32
Anadolu Cam3,40-0,5832,57
Anadolu Efes19,880,76-0,96
Anadolu Grubu Holding15,040,9448,41
Anadolu Hayat Emek.5,631,26-1,13
Anadolu Isuzu9,160,2248,22
Anadolu Sigorta4,181,216,48
Anel Elektrik2,301,7741,98
Arçelik18,540,9817,42
Arena Bilgisayar5,641,8127,89
Armada Bilgisayar10,130,109,04
Arsan Tekstil2,380,8546,91
Artı Yatırım Holding0,791,28-9,20
Aselsan18,780,91-21,59
Aslan Çimento30,805,489,38
Ata GMYO4,100,992,24
Atakule GMYO1,370,744,12
Atlantis Yatırım Holding0,941,08422,22
Atlas Yat. Ort.1,03-0,9619,77
AvivaSA Emeklilik Hayat12,450,7368,27
Avrasya GMYO1,25-0,7942,05
Avrasya Petrol ve Tur.1,530,0041,67
Avrasya Stratejik GMYF1.280,500,012,74
Avrupa Yatırım Holding1,651,85-32,10
Ayen Enerji2,671,9148,28
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,79-0,5630,15
Aygaz11,020,5510,82
Bagfaş13,220,00174,27
Bak Ambalaj6,050,0028,50
Balatacılar Balatacılık0,320,00-3,03
Bantaş Ambalaj1,841,1046,61
Banvit14,250,2832,07
Baştaş Başkent Çimento2,000,00-0,99
Batı Çimento2,754,9614,11
Batısöke Çimento1,002,04-8,26
Bera Holding3,83-1,0385,92
Berkosan Yalıtım2,032,5312,15
Beşiktaş Futbol Yat.2,13-2,2931,48
Beyaz Filo3,000,679,89
Beymen Perakende Yat.15,633,51296,70
Bilici Yatırım2,70-0,37113,51
Bim Mağazalar48,061,1812,20
Birko Mensucat0,270,00-10,00
Birlik Mensucat0,870,00-25,64
Bizim Mağazaları8,580,7026,18
Bolu Çimento2,822,55-8,67
Bomonti Elektrik1,683,70250,00
Borusan Mannesmann9,492,7135,39
Borusan Yat. Paz.34,800,29-3,94
Bosch Fren Sistemleri212,101,0038,83
Bossa5,865,5939,39
Brisa6,540,623,32
Burçelik4,012,5624,92
Burçelik Vana4,70-0,84217,57
Bursa Çimento5,266,6919,55
Carrefoursa3,561,142,30
Ceo Event Medya8,672,73
Coca Cola İçecek30,981,044,78
Cosmos Yat. Holding1,253,3128,87
Credıtwest Faktorıng2,140,00105,77
Çelebi98,05-0,2068,05
Çelik Halat5,210,39-3,57
Çemaş Döküm1,120,9047,37
Çemtaş6,35-0,166,48
Çimbeton32,106,5712,24
Çimentaş13,2413,554,25
Çimsa7,58-0,520,40
Çuhadaroğlu Metal2,690,3751,12
Dagi Giyim1,941,5756,45
Dagi Yatırım Holding1,590,0057,43
Dardanel1,78-2,2061,82
Datagate Bilgisayar6,29-0,6346,96
Demısaş Döküm2,620,3814,03
Denge Holding1,591,2737,07
Deniz GMYO3,340,309,87
Denizbank21,24-0,6511,20
Denizli Cam5,760,8810,60
Derimod3,94-0,2540,25
Derlüks Deri2,121,92
Desa Deri2,87-3,6965,90
Despec Bilgisayar3,330,6021,91
Deva Holding7,713,63134,35
Diriteks Diriliş Tekstil0,942,1720,51
Ditaş Doğan8,72-0,5770,35
DO-CO532,10-0,0612,27
Doğan Burda3,86-7,2128,24
Doğan Holding1,72-1,7184,69
Doğtaş Kelebek Mobilya1,143,64-6,56
Doğusan1,540,65-28,85
Doğuş GMYO2,961,3740,28
Doğuş Otomotiv9,022,97107,83
Döktaş Dökümcülük30,10-8,79269,33
Duran Doğan Basım10,95-1,53114,71
Dyo Boya3,710,2727,93
Eczacıbaşı İlaç3,101,3127,81
Eczacıbaşı Yatırım8,751,5136,67
Edip Gayrimenkul0,911,1118,18
Ege Endüstri493,900,4358,74
Ege Gübre37,520,3781,37
Ege Profil9,56-1,1413,84
Ege Seramik3,120,975,36
Egeli & Co Tarım Girişim0,130,000,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,323,2333,33
Egeli&Co Yatırım Holding0,10-9,090,00
Egeplast5,30-1,4938,02
Ekiz Kimya0,420,0027,27
Emek Elektrik1,240,8126,53
Eminiş Ambalaj1,130,89-3,42
Emlak Konut GMYO1,262,44-13,50
Enerjisa Enerji6,503,8338,05
Enka İnşaat5,801,0530,51
Erbosan21,98-7,6544,56
Ereğli Demir Çelik7,082,4616,03
Ersu Gıda1,510,0064,13
Escort Teknoloji0,831,229,21
Etiler Gıda3,24-1,5252,11
Euro Kapital Yat. Ort.1,240,0076,14
Euro Trend Yat. Ort.1,040,9763,79
Euro Yat. Ort.0,931,0948,42
Euro Yatırım Holding1,250,00127,27
Fenerbahçe Futbol16,790,24142,63
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,050,0014,66
F-M İzmit Piston21,84-0,2742,08
Fonet Bilgi Teknolojileri3,32-0,30115,72
Ford Otosan69,951,9747,23
Formet Çelik Kapı4,11-1,91306,67
Frigo Pak Gıda8,800,00417,65
Galatasaray Sportif1,66-0,6033,87
Garanti Bankası9,661,7921,36
Garanti Faktoring3,86-1,0394,95
Garanti Yat. Ort.0,953,2629,72
Gedik Y. Men. Değ.5,560,0082,10
Gedik Yatırım Holding5,980,84154,47
Gediz Ambalaj5,87-0,6845,14
Gentaş1,601,2716,56
Gersan Elektrik2,350,43-3,70
Global Men. Değ.1,24-2,36163,83
Global Yat. Holding4,130,9838,13
Good-Year2,901,75-12,61
Göltaş Çimento14,060,7914,82
Gözde Girişim3,730,5439,70
GSD Denizcilik1,910,5366,09
GSD Holding0,962,1320,00
Gübre Fabrik.5,521,1086,49
Güler Yat. Holding1,832,8171,03
Güneş Sigorta1,740,0024,09
Halk GMYO0,941,0846,12
Halk Sigorta1,421,4360,90
Hatay Tekstil5,46-2,8558,34
Hedef Girişim1,77-1,1252,59
Hektaş5,83-1,0268,42
HUB Girişim7,280,00287,23
Hürriyet Gzt.0,830,00-10,75
ICBC Turkey Bank4,361,40-11,56
İdealist Danışmanlık3,661,39-37,38
İdealist GMYO2,721,1266,87
İhlas Ev Aletleri1,950,00497,01
İhlas Gayrimenkul0,710,00-24,43
İhlas Gazetecilik2,59-1,52324,59
İhlas Holding0,580,0081,25
İhlas Yayın Holding0,78-1,27136,36
İndeks Bilgisayar7,321,9531,45
Info Yatırım5,250,00409,71
İntema6,750,6012,56
İpek Doğal Enerji6,17-1,4414,90
İskenderun Demir Çelik6,441,5837,36



(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT

Son Dakika