Borsada Günün İlk Yarısı (1)

Borsada Günün İlk Yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,590,63-18,46
Acıpayam Selüloz4,80-0,2150,24
Adana Çimento (A)6,54-0,3037,50
Adana Çimento (B)4,96-0,2053,77
Adana Çimento (C)1,96-0,5159,21
Adel Kalemcilik11,130,278,34
Adese Alışveriş Ticaret1,950,00-16,67
Afyon Çimento4,37-5,41-4,79
Ak Enerji0,62-1,59-1,59
Akbank7,080,4320,31
Akçansa6,78-0,153,64
Akdenız Güvenlık Hız.1,370,00-31,84
Akfen GMYO2,300,0039,39
Akın Tekstil10,61-3,4617,04
Akiş GMYO2,742,2420,23
Akmerkez GMYO21,08-0,2846,04
Aksa10,832,4663,24
Aksa Enerji2,750,362,61
Aksigorta5,011,8359,58
Aksu Enerji9,710,0025,78
Alarko Carrıer37,340,05-5,13
Alarko GMYO55,550,8231,56
Alarko Holding4,743,27143,04
Albaraka Türk1,200,00-1,64
Alcatel Lucent Teletaş8,060,3739,93
Alkim Kağıt4,57-1,5127,15
Alkim Kimya32,522,6550,97
Altınyağ0,420,00-4,55
Altınyunus Çeşme6,99-0,85125,39
Anadolu Cam3,440,0034,13
Anadolu Efes19,760,82-1,56
Anadolu Grubu Holding14,99-0,7347,91
Anadolu Hayat Emek.5,570,36-2,19
Anadolu Isuzu9,11-3,1947,41
Anadolu Sigorta4,160,735,97
Anel Elektrik2,343,0844,44
Arçelik18,290,4915,83
Arena Bilgisayar5,501,8524,72
Armada Bilgisayar10,16-0,399,36
Arsan Tekstil2,36-0,8445,68
Artı Yatırım Holding0,771,32-11,49
Aselsan18,53-1,91-22,63
Aslan Çimento28,760,562,13
Ata GMYO4,20-2,334,74
Atakule GMYO1,36-0,733,36
Atlantis Yatırım Holding0,883,53388,89
Atlas Yat. Ort.1,031,9819,77
AvivaSA Emeklilik Hayat12,294,2466,11
Avrasya GMYO1,256,8442,05
Avrasya Petrol ve Tur.1,563,3144,44
Avrasya Stratejik GMYF1.280,400,012,74
Avrupa Yatırım Holding1,61-0,62-33,74
Ayen Enerji2,61-0,3844,95
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,805,8830,88
Aygaz10,93-0,279,91
Bagfaş13,051,71170,75
Bak Ambalaj6,07-0,1628,92
Balatacılar Balatacılık0,320,00-3,03
Bantaş Ambalaj1,821,6845,02
Banvit14,16-0,2831,23
Baştaş Başkent Çimento2,000,00-0,99
Batı Çimento2,640,769,54
Batısöke Çimento0,990,00-9,17
Bera Holding4,107,8999,03
Berkosan Yalıtım1,982,069,39
Beşiktaş Futbol Yat.2,286,5440,74
Beyaz Filo2,94-0,347,69
Beymen Perakende Yat.15,773,82300,25
Bilici Yatırım2,72-2,16115,09
Bim Mağazalar47,44-0,5510,75
Birko Mensucat0,26-3,70-13,33
Birlik Mensucat0,871,16-25,64
Bizim Mağazaları8,592,2626,32
Bolu Çimento2,75-0,72-10,94
Bomonti Elektrik1,623,18237,50
Borusan Mannesmann9,221,5431,54
Borusan Yat. Paz.34,580,17-4,55
Bosch Fren Sistemleri209,001,8536,80
Bossa5,532,2231,54
Brisa6,431,741,58
Burçelik3,93-0,2522,43
Burçelik Vana4,66-1,69214,86
Bursa Çimento4,640,435,45
Carrefoursa3,520,281,15
Ceo Event Medya8,69-2,36
Coca Cola İçecek30,520,263,23
Cosmos Yat. Holding1,17-5,6520,62
Credıtwest Faktorıng2,170,46108,65
Çelebi97,500,4667,10
Çelik Halat5,210,58-3,57
Çemaş Döküm1,10-3,5144,74
Çemtaş6,323,785,97
Çimbeton30,160,475,45
Çimentaş11,660,17-8,19
Çimsa7,62-0,390,93
Çuhadaroğlu Metal2,680,3750,56
Dagi Giyim1,90-0,5253,23
Dagi Yatırım Holding1,58-1,2556,44
Dardanel1,833,3966,36
Datagate Bilgisayar6,190,3244,63
Demısaş Döküm2,61-0,3813,59
Denge Holding1,55-3,7333,62
Deniz GMYO3,30-1,208,55
Denizbank21,12-6,1310,58
Denizli Cam5,690,539,25
Derimod3,930,5139,89
Derlüks Deri2,08-0,95
Desa Deri2,81-0,3562,43
Despec Bilgisayar3,260,0019,35
Deva Holding7,410,41125,23
Diriteks Diriliş Tekstil0,881,1512,82
Ditaş Doğan8,910,3474,06
DO-CO531,500,6812,15
Doğan Burda3,784,4225,58
Doğan Holding1,750,5787,91
Doğtaş Kelebek Mobilya1,10-0,90-9,84
Doğusan1,53-1,29-29,32
Doğuş GMYO2,890,0036,97
Doğuş Otomotiv8,420,8494,01
Döktaş Dökümcülük31,605,33287,73
Duran Doğan Basım11,06-0,36116,86
Dyo Boya3,761,3529,66
Eczacıbaşı İlaç3,081,6526,98
Eczacıbaşı Yatırım8,705,8435,89
Edip Gayrimenkul0,88-1,1214,29
Ege Endüstri489,100,1257,19
Ege Gübre37,90-1,1083,21
Ege Profil9,54-2,1513,60
Ege Seramik3,09-0,644,35
Egeli & Co Tarım Girişim0,130,000,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,310,0029,17
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,000,00
Egeplast5,22-4,2235,94
Ekiz Kimya0,422,4427,27
Emek Elektrik1,241,6426,53
Eminiş Ambalaj1,12-1,75-4,27
Emlak Konut GMYO1,230,82-15,56
Enerjisa Enerji6,190,6531,47
Enka İnşaat5,750,0029,38
Erbosan22,20-1,3346,01
Ereğli Demir Çelik6,950,8713,90
Ersu Gıda1,544,7667,39
Escort Teknoloji0,820,007,89
Etiler Gıda3,300,3054,93
Euro Kapital Yat. Ort.1,240,8176,14
Euro Trend Yat. Ort.1,022,0060,64
Euro Yat. Ort.0,920,0046,82
Euro Yatırım Holding1,24-0,80125,45
Fenerbahçe Futbol16,24-3,04134,68
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,960,3411,28
F-M İzmit Piston21,383,3839,09
Fonet Bilgi Teknolojileri3,140,64104,03
Ford Otosan67,60-0,5242,29
Formet Çelik Kapı4,15-0,72310,63
Frigo Pak Gıda8,804,02417,65
Galatasaray Sportif1,741,1640,32
Garanti Bankası9,460,0018,84
Garanti Faktoring3,871,8495,45
Garanti Yat. Ort.0,930,0026,99
Gedik Y. Men. Değ.5,520,0080,79
Gedik Yatırım Holding5,82-0,68147,66
Gediz Ambalaj5,89-1,8345,64
Gentaş1,580,6415,11
Gersan Elektrik2,353,52-3,70
Global Men. Değ.1,19-4,80153,19
Global Yat. Holding4,01-2,2034,11
Good-Year2,830,71-14,72
Göltaş Çimento13,980,1414,17
Gözde Girişim3,731,0839,70
GSD Denizcilik1,911,0666,09
GSD Holding0,950,0018,75
Gübre Fabrik.5,44-1,2783,78
Güler Yat. Holding1,800,5668,22
Güneş Sigorta1,751,1624,81
Halk GMYO0,940,0046,12
Halk Sigorta1,42-2,7460,90
Hatay Tekstil5,844,8569,36
Hedef Girişim1,751,1650,86
Hektaş5,95-3,2571,88
HUB Girişim7,332,09289,89
Hürriyet Gzt.0,840,00-9,68
ICBC Turkey Bank4,330,23-12,17
İdealist Danışmanlık3,603,15-38,40
İdealist GMYO2,680,3764,42
İhlas Ev Aletleri1,950,00497,01
İhlas Gayrimenkul0,702,94-25,50
İhlas Gazetecilik2,53-3,80314,75
İhlas Holding0,570,0078,12
İhlas Yayın Holding0,792,60139,39
İndeks Bilgisayar7,22-0,2829,65
Info Yatırım5,257,14409,71
İntema6,740,3012,39
İpek Doğal Enerji6,450,3120,11
İskenderun Demir Çelik6,370,6335,86

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT

Son Dakika