• BIST 98.466
  • Altın 223,953
  • Dolar 5,7050
  • Euro 6,6085
  • Berlin 13 °C
  • Frankfurt 18 °C
  • Paris 19 °C
  • Ankara 19 °C
  • İstanbul 18 °C
  • İzmir 20 °C
  • Stockholm 11 °C

Borsada Günlük İşlemler (2)

Borsada Günlük İşlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:

HİSSE ADIÖ.KAPANIŞDÜŞÜKYÜKSEKSONG.DEĞİŞİM
JANTSA JANT SANAYI20,2420,0620,3020,10-0,69
KAPLAMIN AMBALAJ SAN TIC A.S.1,071,071,071,070,00
KAREL ELEKTRONIK SAN TIC A.S.1,751,701,751,73-1,14
KARSAN OTOMOTIV SAN TIC A.S.1,141,121,151,12-1,75
KARTONSAN271,40259,50273,80260,10-4,16
KATMERCILER EKIPMAN A.S.6,456,256,506,27-2,79
KOC HOLDING12,9212,7613,0712,83-0,70
KENT GIDA MADDELERI SANAYI A.S.194,00194,50199,50197,701,91
KERVANSARAY YAT. HOL.0,180,180,180,180,00
KEREVITAS GIDA53,2051,0054,0052,00-2,26
TESCO KIPA KITLE PAZARLAMA TIC2,341,881,881,88-19,66
KILER GAYRIMENKUL YAT. ORT. A.S.2,011,922,021,94-3,48
KLIMASAN KLIMA SAN TIC A.S.4,104,074,144,09-0,24
TURK KALKINMA BANKASI A.S.3,903,923,923,920,51
KONFRUT GIDA SAN VE TIC A.S.12,2311,7612,2611,90-2,70
KOMBASSAN HOLDING A.S.1,761,731,771,74-1,14
KONYA CIMENTO288,30280,00288,50280,00-2,88
KORDSA GLOBAL ENDUSTRIYEL IPLIK5,805,765,875,840,69
KOZA ANADOLU METAL MADENCILIK IS1,091,051,101,05-3,67
KOZA ALTIN ISLETMELERI A.S.13,8013,4013,9413,41-2,83
KAPITAL YAT HOL A.S.0,390,00
KARAKAS ATLANTIS KIY MAD A.S.1,171,121,181,170,00
KARDEMIR A GRUBU1,451,411,461,43-1,38
KARDEMIR B GRUBU1,621,581,631,59-1,85
KARDEMIR D GRUBU1,331,301,341,31-1,50
KORFEZ GMYO1,321,301,361,330,76
KRON TELEKOM HIZ A.S.2,912,913,032,951,37
KARSUSAN KARADENIZ SU URUNLERI1,991,972,001,97-1,01
KRISTAL KOLA VE MESRUBAT SAN1,381,351,391,36-1,45
KARSU TEKSTIL A.S.0,530,530,540,530,00
KUSTUR KUSADASI TURIZM ENDUSTRI10,2010,1010,1010,10-0,98
KUTAHYA PORSELEN4,744,664,924,69-1,05
KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL3,653,563,703,62-0,82
LIDER FAKTORING A.S2,742,582,762,70-1,46
LINK BILGISAYAR SISTEMLERI6,035,706,255,73-4,98
LOKMAN HEKIM ENGURUSAG A.S.3,583,453,583,48-2,79
LOGO YAZILIM53,6553,0053,9053,30-0,65
LUKS KADIFE2,682,662,762,690,37
MARMARIS ALTINYUNUS10,4310,3310,4510,39-0,38
MAKINA TAKIM A.S.0,980,970,990,980,00
MARTI OTEL ISLETMELERI A.S.0,430,410,430,42-2,33
MCT DANISMANLIK A.S.5,005,005,005,000,00
MEGA POLIETILEN KOPUK SAN VE TIC0,630,620,640,630,00
MENSA SINAI TICARI VE MALI YAT.0,170,170,180,185,88
MENBA HOLDING A.S.1,601,571,631,59-0,63
MEPET METRO PETROL TESISLERI2,262,262,292,270,44
MERIT TURIZM YAT ISL AS4,733,793,793,79-19,87
MERKO GIDA SANAYI VE TICARET1,341,311,351,32-1,49
METAL GAYRIMENKUL0,760,760,760,760,00
METRO TICARI MALI YATIRIMLAR0,600,590,610,600,00
METEMTUR OTELCILIK A.S.1,000,941,000,95-5,00
MIGROS TICARET A.S.16,9917,2518,2517,563,35
MILLIYET PAZARLAMA A.S.0,580,560,580,57-1,72
MMC SANAYI VE TICARI YATIRIMLAR0,570,580,600,593,51
MENDERES TEKSTIL SAN TIC A.S.0,630,600,640,61-3,17
MARDIN CIMENTO4,464,394,454,40-1,35
MARTI GMYO A.S.0,390,370,390,38-2,56
MARSHALL BOYA VE VERNIK33,0632,7033,2032,90-0,48
MERT GIDA GIYIM SANAYI VE TIC A.0,360,00
MAZHAR ZORLU HOLDING A.S.1,101,111,151,110,91
NORTEL NETWORKS NETAS TELEKOM AS8,968,608,988,62-3,79
NIBAS NIGDE BETON SAN VE TIC AS0,650,640,660,64-1,54
NET HOLDING3,012,993,022,99-0,66
NET TURIZM TIC VE SAN AS1,731,701,741,71-1,16
NUROL GAYRI MENKUL YAT ORT4,214,184,234,19-0,48
NUH CIMENTO SANAYI AS9,339,239,359,29-0,43
ODAS ELEKTRIK URETIM SANAYI AS8,818,228,798,41-4,54
OLMUKSA AS8,438,458,608,500,83
ORGE ENERJI ELEKTIRIK TAAHHUT AS3,863,813,973,83-0,78
ORMA ORMAN MAHSULLERI INTEGRE SN1,200,961,211,200,00
OSMANLI MENKUL DEGERLER2,550,00
OSTIM ENDUSTRIYEL YAT VE ISLT AS3,293,263,323,26-0,91
OTOKAR OTOMOTIV VE SAVUNMA SANAI100,80100,50102,80101,000,20
OYAK YATIRIM ORTAKLIGI AS0,740,710,750,72-2,70
OYLUM SINAI YATIRIM AS2,302,222,542,320,87
OZBAL CELIK BORU SANAYI AS1,461,421,461,44-1,37
OZDERICI GAYRIMENKUL YAT ORT AS1,241,231,261,250,81
OZAK GAYRIMENKUL YATIRIM OP2,422,342,442,41-0,41
OZERDEN PLASTIK SANAYI VE TIC. A2,132,072,162,08-2,35
PANORA GAYRI MENKUL YAT ORT AS4,524,114,514,50-0,44
PARSAN MAKINA9,389,279,479,440,64
PERA GAYRIMENKUL YAT ORT AS0,410,400,410,410,00
PENGUEN GIDA SANAYI AS2,122,082,132,10-0,94
PETKIM AS4,134,074,154,09-0,97
PINAR ET VE UN SANAYI AS10,9510,7510,9910,90-0,46
PEGASUS HAVA TASIMACILIGI AS13,9013,4013,9513,50-2,88
PIMAS AS2,042,012,042,01-1,47
PINAR SU1,681,601,681,62-3,57
PLASTIKKART AS3,052,763,102,78-8,85
PETROKENT TURIZM AS47,0847,9048,0047,901,74
PLASPAK KIMYA SANAYI VE TIC AS0,640,00
PINAR SUT AS16,7516,3016,6416,43-1,91
POLISAN HOLDING AS3,363,323,413,360,00
POLITEKNIK METAL SAN VE TIC AS16,5016,5016,9816,982,91
TURK PRYSMIAN KABLO SIST AS2,872,812,862,83-1,39
PARK ELEKTRIK URETIM MAD SAN2,692,592,702,59-3,72
PRIZMA PRES MATBAACILIK AS1,751,741,791,771,14
PERGAMON STATUS DIS TICARET A.S.4,844,834,934,870,62
RAY SIGORTA AS0,480,480,480,480,00
RHEA GIRISIM SERMAYESI YAT ORT1,051,021,061,03-1,90
RODRIGO TEKSTIL SAN VE TIC AS1,611,571,621,57-2,48
ROYAL HALI IPLIK TEKS MOB SN TIC1,601,571,601,57-1,88
RTA LAB BIY MAK SAN AS9,719,499,759,64-0,72
REYSAS GAYRIMENKUL YAT ORT AS0,640,620,640,63-1,56
REYSAS TASIMACILIK VE LOJISTIK0,760,730,760,75-1,32
SAF GAYRIMENKUL YAT ORT0,900,880,910,89-1,11
HACI OMER SABANCI HOLDING9,239,059,289,11-1,30
SARAY MATBAA KAGIT KIRT TIC SAN0,990,981,000,990,00
SANEL MUHENDISLIK ELEK. TAAHHUT2,042,012,062,040,00
SANIFOAM SUNGER SANAYI VE TIC AS1,301,301,331,310,77
SANKO PAZARLAMA ITHALAT AS3,533,453,553,46-1,98
SARKUYSAN3,303,293,333,29-0,30
SASA POLYESTER SAN AS3,733,693,893,832,68
SAY REKLAMCILIK YAPI TAAHHUT SAN2,712,572,712,62-3,32
SEKER FINANSAL KIRALAMA AS0,830,830,840,841,20
SEKURO PLASTIK AMBALAJ SAN AS3,093,073,233,234,53
SELCUK ECZA DEPOSU2,752,732,762,760,36
SELCUK GIDA ENDUSTRI IHR ITH AS0,290,290,300,290,00
SERVE KIRTASIYE0,630,630,630,630,00
SEYITLER KIMYA SANAYI A.S.2,422,352,562,503,31
SILVERLINE ENDUSTRI & TICARET AS1,311,301,371,342,29
T. SISE VE CAM FABRIKALARI AS3,603,593,633,610,28
SEKERBANK1,371,361,381,36-0,73
SOKTAS PAMUK VE TARIM URUNLERI2,202,162,202,19-0,45
SINPAS GAYRI MENKUL YAT ORT AS0,650,630,650,64-1,54
SENKRON GUVENLIK VE ILETISI2,152,062,152,06-4,19
SONMEZ PAMUKLU SANAYII AS1,281,271,281,27-0,78
SODA SANAYII AS4,504,464,534,500,00
SODAS SODYUM SAN AS3,140,00
SONMEZ FILAMENT1,601,581,611,610,63
SERVET GAYRI MENKUL YAT ORT AS2,452,462,482,481,22
TAC TARIM URUNLERI AS2,992,942,992,97-0,67
TARAF GAZETECILIK0,690,690,690,690,00
TAT GIDA SANAYI AS5,365,205,365,25-2,05
TAV HAVALIMANLARI AS14,3413,9514,4313,97-2,58
TURK TUBORG6,376,306,376,33-0,63
TURKCELL ILETISIM HIZMETLERI AS10,7010,6610,8310,68-0,19
TACIRLER YATIRIM HOLDING1,100,881,011,01-8,18
TEK ART INSAAT TICARET TURIZM AS0,630,610,640,62-1,59
TGS DIS TICARET AS4,084,054,104,06-0,49
TURK HAVA YOLLARI AS6,065,906,075,90-2,64
MONDI TIRE KUTSAN1,151,131,161,14-0,87
TEKFEN HOLDING AS6,946,867,006,90-0,58
TEKNOSA IC VE DIS TICARET AS6,035,886,045,90-2,16
TAZE KURU GIDA SAN VE TIC AS8,798,788,788,78-0,11
TEMAPOL POLIMER PLASTIK & INS AS8,478,068,638,20-3,19
TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR SAN AS8,167,868,237,90-3,19
TOFAS TURK OTOMOTIV FABRIKASI AS23,2023,2623,8223,822,67
TURCAS PETROL AS1,531,491,541,51-1,31
TORUNLAR GAYRI MENKUL YAT ORT AS5,445,275,465,39-0,92
TRAKYA CAM2,252,202,242,21-1,78
TRANSTURK HOLDING AS0,330,310,320,32-3,03
TSKB GAYRIMENKLUL YATIRIM ORT AS0,740,730,800,796,76
T. SINAI KALKINMA BANKASI AS1,571,561,591,570,00
TRABZONSPOR SPORTIF YAT TIC AS3,313,073,393,14-5,14
TURK TELEKOMUNIKASYON AS6,055,936,045,98-1,16
TURK TRAKTOR AS83,7581,3584,3582,00-2,09
TUGCELIK ALEMINYUM METAL SAN2,992,903,253,258,70
TUKAS GIDA SANAYI VE TIC AS1,531,461,531,48-3,27
TUPRS TURKIYE PETROL AS63,7062,9063,8563,20-0,78
TURKER PROJE GAYRIMENKUL VE YATI41,8040,8041,8040,84-2,30
ULASLAR TUR YAT DAY TUK MALLARI1,661,641,691,64-1,20
ULKER BISKUVI SANAYI AS20,6820,5220,8020,58-0,48
ULUSOY ELEKTRIK IMALAT TAAHHUT V7,297,257,357,290,00
ULUSOY UN SANAYI VE TICARET A.S.1,841,841,891,861,09
UMPAS HOLDING AS0,500,500,510,500,00
UNYE CIMENTO3,583,573,633,590,28
USAK SERAMIK1,271,251,291,26-0,79
USAS YATIRIMLAR HOLDING AS0,460,440,480,44-4,35
ABD HAZ BONOSU DOLAR BYF283,90283,90292,00285,800,67
UTOPYA TUR INSAAT ISL TIC AS2,011,972,021,98-1,49
UYUM GIDA3,893,883,903,88-0,26
UZERTAS BOYA SAN VE TIC AS0,880,890,890,891,14
TURKIYE VAKIFLAR BANKASI TAO4,564,464,584,49-1,54
VAKIF FINANSAL KIRALAMA AS1,681,651,701,680,00
VAKKO TEKSTIL VE HAZIR GIYIM AS1,391,351,401,36-2,16
VANET GIDA SANAYI IC VE DIS TIC1,010,991,011,00-0,99
VERUSATURK GSYO A.S.4,584,454,704,48-2,18
VERUSA HOLDING AS56,4055,3056,4055,75-1,15
VESTEL BEYAZ ESYA AS10,029,6610,049,77-2,50
VESTEL ELEKTRONIK6,686,386,686,42-3,89
VIAGO GMYO13,6013,3913,6713,53-0,51
VAKIF YATIRIM ORTAKLIGI0,850,840,870,850,00
VAKIF GAYRIMENKUL YAT ORT AS2,362,312,372,33-1,27
VIKING KAGIT VE SELULOZ0,520,520,530,531,92
YAPRAK SUT VE BESI CIFT SAN TIC1,921,901,941,90-1,04
YATAS YATAK3,493,413,533,44-1,43
YAYLA ENERJI URETIM TURIZM AS2,782,672,752,69-3,24
YAZICILAR HOLDING AS12,3812,0012,4612,12-2,10
YIBITAS INSAAT MALZEME AS2.099,902.050,002.059,902.050,00-2,38
YESIL YATIRIM HOLDING0,780,780,780,780,00
YENI GIMAT GAYRIMENKUL YAT OR AS12,9212,6913,1012,75-1,32
YESIL GAYRI MENKUL YAT ORT AS0,350,330,350,34-2,86
YAPI VE KREDI BANKASI AS4,094,064,124,08-0,24
YAPI KREDI KORAY GAYRIMENKUL YO1,411,371,411,37-2,84
YONGA MOBILYA SAN TIC AS335,00300,00300,00300,00-10,45
YUNSA2,752,732,772,74-0,36
YESIL YAPI ENDUSTRI AS0,790,780,790,78-1,27
ZORLU ENERJI ELEK URET OTOPRD GR1,631,591,631,60-1,84
BIST 3095.409,4894.245,9795.635,7194.447,53-1,01
BIST 10077.711,7376.723,2277.838,9476.887,29-1,06
BIST MALI101.725,25100.394,89102.123,60100.699,06-1,01
BIST SINAI79.959,2979.107,8680.089,6379.293,55-0,83
BIST HIZMETLER54.645,7753.837,0754.595,6553.837,07-1,48
BIST TEKNOLOJI58.786,2357.862,8358.840,7558.160,60-1,06


(Not: Tablodaki veriler, yayıncı kuruluştan alındığı şekliyle kullanılmıştır.)
(Son)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 +49 | Sitemizde yer alan haber içerikleri ve görseller site yönetiminden yazılı izin alınmadan, kaynak gösterilse dahi yayımlanamaz.
Faks : +49 (0) 615098 03 05